Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Operacia nosnej prepazky

Lenka445

Rok po operácii nosnej prepažky som zistila že mam v nej asi 0.5 cm dieru. Mate s tým niekto skusenosti? Bude operácia naročna? A da sa to vôbec uzarieť nejako? V čom sa stala chyba? Ďakujem.

misisi1

Hneď po operácii máš vyplnené obe nos. dierky tamponádou, po 24 hodinách ju vyberu, nie je to nič príjemné, ale dá sa to zvládnuť.

Brody

Cawte! ja som 4 dni po operácii nosnej prepázky a este stal sa mi zle dycha cez nos.Neviete mi poradit kedy to bude lepsie???opeácia v pohode tie tampony su troska neprijemne ale da sa vydrzat!!!

misisi1

tina78
bez celkovej anestézie to nerobia, ja osobne, som nemala túžbu po lok. umrtvení a vidieť a vedieť, ako to robia. Je iná vec , ak je to potrebné pre zdravotné dôvody, ale myslím, že sa to bez uspania nerobí.

misisi1

zuzic
jasne, 5-krát je moooc, vyskúšaj ráno, poobede a večer, uvidíš, čo to povie. Ani ja som nedodržiavala presný návod.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Operacia nosnej prepazky - Fórum - ZDRAVIE.sk