prosim pomozte mi

Príspevok v téme: prosim pomozte mi
katka123

potrebovala by som vediet,ze ake su zaciatocne priznaky tehostenstva..kedy sa priblizne objavuju take tie zavrate,zvracania,atd.nechcem si kupovat tehotensky test ani ist k lekarke,len ybs om to chcela vediet,ake su tie priznaky..tak ak mate niekto uz skusenosti a viete mi odpovedat tak mi prosim odpiste..dakujem velmi pekne

katka123

praveze nechcem:(som zufala..priberam a neviem z coho..malo jem,szaim sa schudnut lebo nemam dobru postavu..ale nejde to..na vahe priberam:( a riadne ani nemam z coho otehotniet:(..ak aj ano,tak neviem kedy sa to mohlo stat,s priatelom sme mali iba oralny sex posledne mesiace,tak ja neviem..bojim sa kupit si aj ten test:(..ale asi si ho kupim..

andy

Cauko a kolko ti to meska,to sa neda uplne povedat ake su priznaky,najlepsie by bolo kupit tehotensky test.Ale niekedy to teza uz citi ma taky zvlastny pocit,ma ine chute ako mala pred tym alebo v prvych mesiacoch byva casto ospala ,unavena ,neviem ci ti mam blahozelat ale dufam ze preto pises lebo chces byt tehotna ,prajem ti vsetko dobre. pa pa andy