Mám psychické problémy kvôli jazve z popáleniny

Príspevok v téme: Mám psychické problémy kvôli jazve z popáleniny
lencok1

Uz som tu raz o tom pisala, mam taky problem, ze sa neznasam kvoli svojej jazve z popaleniny, mam ju uz 10 rokov ale v poslednej dobe to pocitujem este intenzivnejsie, niekedy ma normalne ovplyvnuje v mojich rozhodnutiach...ako napr. ked ma nejaky chalan chcel a pacila som sa mu, moja hlava povedala stop ze to nemoze byt pravda, lebo ja mam tu hnusnu jazvu...ja sa tym nicim a vazne sa nemam kvoli tomu rada, mne to uplne zmenilo zivot a zmyslanie a postoj k samej sebe...na to sa mi potom nabaluju dalsie problemy, z depiek sa uz liecim, ale ako mam vyriesit tento problem s tou jazvou...stratila som sa sama v sebe a vazne volam o pomoc, lebo to zacinam pocitovat vo vsetkom...mam pocit ze ten uraz mi ovplyvnil cely zivot alebo skor ja som si ho nechala ovplyvnit tym zmyslanim...stale si opakujem keby som sa nebola popalila nebolo by to to a to...a ide mi z toho sibnut, zacarovany kruh...a toto musi skoncit, inak sa naozaj scvoknem alebo si nieco urobim...co mam teda robit, ako sa mam zacat znasat aj s tou jazvou...ako si mam zacat verit, dovtedy som nemala problem, teraz si uz pomaly v nicom neverim:( som z toho velmi smutna a znicena
-----------------------
Popáleniny www.zdravie.sk

sasam

Napíš mi na e-mail akú veľkú máš tu jazvu na akom mieste, proste opíš mi ju a ja sa budem informovať konpetentných na základe tvojho opisu či sa dá s tým niečo urobiť. Poznám prípravky aj na takýto problém. Ale lepšie sa bude písať prostredníctvom e-mailu. Za pokus to stojí.

zdrawoweda

noo ja ta chapem...
poskusam este nejake vecicky a pripravky z lekarne a uvidim co pomoze.. pritom si kazdy den aj pouzivam na to biolampu, ale vraj na tie flaky to nepomoze tak neviem :(

lencok1

aha, ale tie flaicky a skvrnky by mali casom zmiznut, skus napr. kremik od Biodermy Sensibio Ar, alebo jemu podobny, neviem presne nazov, ale je to urcnene prosti zacervenaniu pokozky, malo by sa ti to upravit...
ja mam tu jazvu na stehne...len mam z toho taky blok, pretoze mam silne stavy uzkosti ked ide leto...
no a teraz mam dost velke problemy s tou bradou, to teda vazne neveim co s tym...tak ale zevraj sa to bude dat dat naporiadok

zdrawoweda

o tie jazvicky mi az tak nejde, bo ich je vidno iba viacmenej na svetle ked sa lesknu... to by som este prezila... horsie je, ze mam na licach ruzove az cervene fliacky a skrvny, ktore mi ostali po akne... akurat, ze ich neviem ani prekryt...:(
a ty mas kde tu jazvu?? na tvari ci na tele?