Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mrtvy zub- bielenie

Príspevok v téme: mrtvy zub- bielenie
renky

Chcela by som sa spytat, nemam najbielsie zuby a chcela by som to trosku zmenit, mam aj bieliace pruzky ale toho sa uz trosku bojim pretoze prvy zub mam mrtvy a je tmavy trosku (zubarka sa uz boji s tym nieco robit)
myslite ze nieje nebezpecne si davat tie bieliace pruzky? bojim sa ze praskne...alebo som pocula ze sodou bikarbonou si umyt zuby, ale je riziko tiez prasknutia, tak ja asi o to viac:( viete poradit? dakujem

wiky

Mne odumrel predny zub..uz asi pred tromi rokmi. Mam ho taky tmavsi a neviem co s tym... Vraj si mam dat urobit korunku... Co to vlastne je? a nasledne si mam dat vybielit vsetky zuby... no neviem... vie mi niekto povedat o tej korunke viac? aj napr. cenu? Dik za odpoved

lilien

mne tiez odumrel zub. Nemam ho cierny ale normalne biely. A podla mna bude vediet najlepsie zubarka co s nim treba robit.

lulinka

ahoj renky, žiadne vytrhnutie, zub ti ztmavol preto, že je mŕtvy, už nie je vyživovaný.Zapamätaj si, treba zachrániť všetko čo v ústach máš, lebo ďalšie zuby ti už nenerastú.Ja som sestrička zo zubnej ambulancie a skutočne si daj ten zub okorunkovať, lebo sa ti môže časom zlomiť, lebo je krehký.
Ešte ťa upozorním aj na zmeny počasia, môžeš ho cítiť a mať pocit, že ťa pobolieva, presne tak ako reagujú staré zlmeniny.
A bielenie zubov, to už vôbec nie, odbúraš z nich vápnik a začnú sa kaziť.Zapamätaj si , ty dedíš farbu zubov po rodičoch a ľudia tmavšej pleti pôsobia, že zuby majú belšie, ale existuje takzvaný klúč - farba ľudského chrupu, má ho zubár a nechaj si ho ukázať a uvidíš, že ani jeden zub nie je úplne biely.

alti

Moj nazor : ak je zub mrtvy ale dolieceny, cize toho casu bez loziska pod nim, neuvazovala by som o vytrhnuti. Ved nasledne musi prist korunka, t.j. opilovanie vedlajsich zdravych zubov. Ale da sa ho opilit a na to "torzo" natiahnut zubok blizky farbe Tvojich zubov. To je ale riesenie esteticke.

vejinka

jednoznacne ti radim..mrtvy zub prec..vytrhnut lebo ..z neho mozes ochoriet..nieje to sranda z jedneho zuba mozes mat "milion" chorob" takze vytrhnut a potom vybielit..pruzky nepoznam..ale su specialne pasty na to urcene nech ti poradi zubarka..ale sa cudujem ze ten mrtvy zub nemas vonku!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mrtvy zub- bielenie - Fórum - ZDRAVIE.sk