Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vyrazky na rukach

Príspevok v téme: vyrazky na rukach
cibula

Ahojte,nieviete mi niekto poradit? Mam problem s vyrazkami na rukach... ako od ramenneho klbu az po lakte.... je to hroze,vobec to nevyzera pekne a na dotyk to je otras. Uz cez rok som nemala na sebe kratky rukav. A cez lento to bolo najhorsie cez tie horucavy. To som nosila take uuuplne tenulilinke volne tricka,ale s dlhymi rukavmi. Ja uz neviem co mam robit. Ako sa toho zbavit? Je mi aj neprijemne sa v skole prezliekat na telesnej a tak.... mam 16. poradite?

blondina909

ahoj moja kamoska to mala tiez vyzeralo to strasne a tiez sa za to velmi hambila ale zacala pouzivat sírove mydlo ...to si mozes kupit v lekarni a vobec neni drahe :-) a ako ho zacala pouzivat kazdy vecer pred spanim aj rano sa snim zvykne umyt teda okolie ruk kde ma tie vyrazky a uz pomali neni vidno ze tam nieco mala ..:-) skus nic za to nedas...

majka s.

no i ja mam na rukach drobne vyrazky (od ramien po lakte), ale je ich len fakt strasne malicko. viac ich ich mam nose, ale tie po menzese akosi zmiznu a nos mam cistucky... a v poslednom case sa mi vytvorili na cele asi 3 ci 4. takze si tvar len cistim pletovou vodou.

smejka

no v puberte u niekoho i u mna sa robia na ramenach a tak ale nie az vo velkom pocte.. skus sist za koznym lekarom alebo tak .. urcite su na to nejake prostiedky len sa treba ist spytat..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vyrazky na rukach - Fórum - ZDRAVIE.sk