Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Injekč. lipolýza

Catherine

ahoj kočky - lelinka35,myšiak,elemíra - ja sa tiež chystám na lipolýzu-na brucho - dokonca som objednaná na 10-teho marca-ale začínam zvažovať či to nebude zbytočné-ani mne sa nechce vyvaliť 20 tisíc doslova za nič ...nemá niekto ešte ďalšie skúsenosti s touto metódou?

myšiak

Ja som si dala urobiť podbradok klasickou metódou liposukcie , bez celkovej narkózy a som neuveriteľne spokojná.

RNG

Existuju cviky na odstranenie tuku z akejkolvek casti tela. Ked ma clovek plno casu a trpezlivost, da sa to spravit prirodzene, bez injekcii chemie do tela.

elemira

Bola som na lipolýze dala som si robiť nohy, dostala som jednu dávku, ktorá ma vyšla na 20000.- pichanie v zadných častiach nôh bolelo na môj vkus dosť, modriny som mala ešte 3.týždne na ďalšiu by som uý asi nešla,a napriek tomu, že už prešlo 6.týždňov stav mojich nôh je taký istý aký bol aj predtým nijaký účinok som si nevšimla, niektoré miesta na nohách cítim doteraz dokonca aj na dotyk, takže neviem možno ...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.