Ja som panic a ona panna a mame 15obaja

amanda3

nikam sa neponahlaj,vidim,ze mas rozum,ked nad tym este uvazujes.neprenahli sa,na vsetko krasne mate este furu casu.a ta tvoja kraska,co sa tiez tak ponahla,nech ta stopne este stokrat spat,ved zena musi mat rozum,pretoze u chlapcov ide zvacsa iba o pud.neponahlaj sa,skutocne mas more casu...

michaela89

nad 15 rokov ano? no to som nepočula,ja som počula že až od 16je to bez-tresne,ale aj tak,ja si myslim že tvoje telo či už po fyzickej či psychickej stranke nie je pripraveny na pohlavny stik,nie ste poučeny čo sa môže stat a čo potom,len by ste sa potom zbitočne trapili keby sa niečo stalo (napr:keby otehotnela)

matto

Fajn ja si to tiež myslim,ale potom prečo všade o tom pišu a hovoria že pod 15rokov je to tresny čin,a nad 15 už nie je tresny čin,,to znamena že ja už nie som dieta a ani ona,a nie sme už ani chraneny pod zakonom ved mame 15 a za chvilku ja budem mat 16 tak neviem prečo nemôžme mat sex ked sa mame radi...

andy

Matto posluchni Kikušku má uplnu pravdu si ešte len decko ktoremu tečie mlieko po brade tak sa nepušťaj do sexuálneho života ked nemáš na to roky.Kikuška ma pravdu teraz žiadaš radu ako na to a za mesiac tu budeš pisať o radu čo máš robiť lebo frajerka je tehotná.Dobre si to premysli čo chcete urobiť ste ešte moc mladý na to a život máš pred sebou a sex ti neutečie.A snád nechceš 15 ročne dievča zbaviť panenstva to jej chceš pokaziť fakt život?Dobre rozmýšlaj

kikuska

prosim ta,matto,nepokaz si mladost,na vsetko mas este cas,nemas sa kde ponahlat!to nie je sranda zacinat v takomto mladuckom a dospievajucom veku zacinat s dospelackymi aktivitami.a co ked otehotnie?zas tu budes po mesiaci vypisovat-prosim vas,poradte,nevieme,co mame robit...?cudujem sa tomu dievcatu,ze nema zdravy rozum.raz obanuje.