Chcem sa stat policajtom

Príspevok v téme: Chcem sa stat policajtom
marin 1807

Podľa Výnosu MV SR č. 62/1994 v znení Výnosu č. 13/2001 o stredných odborných školách PZ môžu na škole študovať iba príslušníci Policajného zboru, ktorí majú ukončené úplné stredné vzdelanie alebo úplné stredné odborné vzdelanie. V praxi to prebieha tak, že občan musí byť najprv prijatý do služobného pomeru príslušníka Policajného zboru a potom je vyslaný na našu školu, aby získal policajné vzdelanie. Štúdium na škole je organizované ako pomaturitné kvalifikačné štúdium v študijnom odbore bezpečnostná služba a jeho úspešným ukončením získavajú absolventi základné policajné vzdelanie. toto je tex zo Sterednej odbornej policajenj skoly v KOšiciach čiže moaj otázka ako sa stat členom olicajného zboru

policia

Ak máte záujem vediet ake vás čakajú skúšky priebeh príjímacieho konania, vyvoj policajnej karieri atd píšte na E-mail policia.sk@gmail.com (projekt z názvom AJ TY SA STAN POLICAJTOM)

policajt

Ak máte nejake dotazy ohladom policajnej školy a polície smerujte ich priamo tomu pravému na turek.kurt@gmail.com

stofo

Zdravim. Chcem sa spytat, ake su asi otazky na psychotestoch, nema niekto nejake testy na vojensku alebo policajnu skolu????? A tiez ako je to s tym zrakom ak slabsie vidim???

patoss

AHojte chcem poradit ked budem mat dokončenu vysoku školu socialnu pracu napr tentok rok budem bakalar možem ist na policajnu školu do devinskej na tri mesiace? Aku hodnost budem mat?? aky je rozdiel ked mam titul BC-kbakalar alebo MGR-magister___ teda aky je rozdiel platovy alebo hodnostny na policajnej škole v devinskej ! Ked mam vysoku školu aky titul je lepší alebo to je jedno či BC? ALEBO MGR? stači 1 stupen BC a jeto taka ista hodnost ako mgr čo sa oplati? treba tam aj fyzicke testy pokial mam vysoku školu si myslim že nie? alebo ANO??? diky za odpoved

lufka

ahojte, viete mi dakto poradit ak som nespravila psychotesty na vysoku vojensku akademiu par bodov mi chybalo ponuklimi daku nahradu namiesto vysokej, tak napolicajnu sa daju zvladnut lahsie? A na pomaturitne studium co sa tam uci rok tiez su potrebne psychotesty? a posledna otazka z coho sa robia fyzicke testy? na vojensku som ich zvladla a na policajnu je pridane nieco ine ako na vojenskej? dik za odpoved

bukibeni

To mi je ľúto. Tiež sa tam chystám a tiež jedno oko horšie..Nevieš náhodou aké to boli písmená? heh..

boriso1

Ja som testami prešiel v škole v pezninku. No pri zaverečnej prehliadke lekar zistil že slabšie vydím na jedno oko. No mám to tak už od mala no v živote som okuliare nepotreboval a obôdný vravý že ani potrebovať nebudem. No napriek tomu by som rad bol policajtom. Nie je nejaka pozicia na ktorej by tento môj maly problem nevadil? Vsetky fitzicke a psichycke testy dom zvladol.