Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

* PRIATEL * PROBLEM * SEX * :))) HELP

Príspevok v téme: * PRIATEL * PROBLEM * SEX * :))) HELP
pusinka

S priatelom sme mali uz asi 4 krat sex, no pri kazdom netrvalo dlho a urobil sa, dalo by sa to odhadovat na zopar sekund, maximalne do jednej minuty ... viete mi (resp.jemu) nejako pomoct? :) ja viem,ze zo zaciatku,to je take rychle, ale nejake triky na oddialenie alebo tak :) .. a pouzivame aj kondom a ja beriem HAK :) .... tak PLS dakujem moc :) kiss

erko

je taky kondom od durexu ze je potrety dakym gelom co ti na urcity cas znecitlive intimne miesta.. to pomoze zarucene.. ;) vola sa to dako durex performance alebo tak dako neviem.. taky bledomodry obal to ma. treba sa spytat v drogerii :)

jozin

nič zlozite, predtym ako sa na to vrhnete ho urob rukou, alebo aj inak ak vies :)chvilku mu daj na zotavenie a môzete na to skocit druhy krat. Rucim ti za to, ze to bude uz trvat o niečo dlhsie...chalana to isto tiez trai takze bude rád, se mu chces stym helfnut :)

maajjjo

Ja by som mu poradil masturbaciu.Ver ci nie, pomaha to. Ked bude sa casto robit, tak aj vydrz pride. Vies on ma teraz velmi citlivý penis.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

* PRIATEL * PROBLEM * SEX * :))) HELP - Fórum - ZDRAVIE.sk