Zapal okostnice

Príspevok v téme: Zapal okostnice
ninik

mam jeden vacsi problem, zapalila sa mi okostnica, mala som lieceny zub-6tku vlavo dole, po roku sa mi vytvoril zapal a zub sa musel vytrhnut:( teraz tam mam taku hrcu, nie po trhani, ale taku napuchnutu sanku a dost to boli, dasno mam bordove.neviete, ako dlho trva liecba a ake su tam rizika, o co vlastne ide?dakujem za prispevky

Súvisiaci obsah

Le111

Dobri den mam taki problem mojho priatela boli kost na tvari celu noc nemoze spat chcem sa vas spitat ako mam dalej postupovat nemoze vidrzat od tej bolesti za radi vam dakujem :(

TajIblack

Ahojte mam jeden problem uz 3 tyzdne mna boli predposledna dolna stolicka v pravo dole zub sa mi strasne kyve ide s neho strasni zapach a Vela krvaca ked si cistim zuby pouzivam lacalut aktiv parodontax ustnu vodu a masticku od lekara okolo zubu mam uz aj dasno bolave a zo zubu ma boli polovica sanky,cely krk polovicka hlavy aj v uchu ma picha neviete nahodov ci to nieje zapal okonstnice

petak

Mam otazku k iontoforeze ako pisal RNG, vsetko mam zapojene tak ako treba, ale nie som si ista ci to funguje lebo necitim kovovu chut na jazyku, nieco te citim ale neviem ci to je ono. Pouzivam to uz par dni a nejake velke zlepsenie nevidim, stale mam vacok s hnisom pod zubom. Mate tip ako zistit ci fakt je tam prud? a teda nechce sa mi kvoli tomu kupovat ampermeter alebo daco take. Dakujem pekne za odpovede. A este mi napadlo, myslite ze staci drot omotat okolo lyzicky a okolo plieska na baterke a pridrzat ich rukou alebo treba na to aj nejaku krokosvorku alebo daco take?

RNG

Miestne zapaly sa daju odstranit aj iontoforezou striebra, pozri na Google.sk pod mojim, nickom a slovom zapaly, striebro. Ja som si tak uz niekolkokrat zachranil zuby pod ktorymi sa mi tvorili hnisave vacky. Striebro je ucinne na velke mnozstvo mikrobov

jana87

ahojte, chcela by som Vás poprosiť o radu, zubár mi trhal nerv, čistil kanáliky, pretože som mala pod ním nález zápalu, potom bolo všetko v poriadku, no neskôr ma od toho zuba začala bolieť celá sánka, išla som s tým k zubárovi, po rontgene zistil, že ten nález tam stále je, nepomohli ani antibiotiká, vraj môj organizmus nebojuje s tým zápalom, lenže už mi to tlačí aj do brady, pichá do uší..... vraj musím rezať ďasná.... nevie niekto či to veľmi bolí a ako to potom dlho trvá, kým sa zotavím a či to nemôže byť zápal okostnice, vraj to je veľmi nebezbečné, môžu povypádavať všetky zuby....

tili

Ahojte, čítam tu že máte problémy so zubami múdrosti. Mne sa tiež dlho tlačili von, keď sa začali prerezávať strašná bolesť, ďasno mierne opuchnuté, krvácalo, mala som to zapálené - horúce červené...Ibalgin ani nezaberal a potom mi teta poradila: Stopangin sprej! odporúčam, bolesti ustúpili, zápal tiež..niekoľko krát za deň nastriekať priamo na miesto a uvidíte že to pomôže :)

ciro

Dnes, vlastne uz pred tyzdnom som dostal priznaky, ze po vypdnutej plombe ma nieco stekli v zube... Sme hlupy, pretoze potom prichadza studene, alebo teple a snazime sa to nejak v zube ututlat, napr: vyplnime si zub nejakou hmotou (ja som to spravil vreckovkou. Som hlupy, lebo ten zapal som uz mal a viem ako to boli, no tentokrat som to cisto podcenil... Ved cistenie kanalikov je iba steklenie a ulava je nesmierna, no sediet a cakat na okostnicu je mozno pohodlnejsie :DD

ivka ľ22222

ahojte mne zase už štvrtý rok rastie ezub mudrosti, a prave teraz si zmyslel že sa ide ešte prerezávať bolelo ma to v noci, som to ani nevedela vydržať som opuchnutá ale tak v normale...bola som na akupunkture a ma napichala do ucha šiestimi ihlami tak odporučam všetkým bolesti hneď zmyzli a lieči to aj zápal...tak sa to výrazne zlepšuje..ale opuch mám stale ale nie až taký veľký...no bolesť už nie tak som rada držím palčeky všetkým