Tehotna s reumatic.chorobou alebo potrat?

Príspevok v téme: Tehotna s reumatic.chorobou alebo potrat?
tina

Prosim vas o pomoc a radu. Pred par dnami som sa dozvedela, ze som tehotna a neviem co dalej, pretoze trpim reumtologickou chorobou Sharpov syndrom(ktora je teraz v kludnom stadiu). Zijem v BA ale mojho reumatologa mam na vychode, co ma trochu paralizuje. Chcela by som vediet, ci ta choroba moze nejak ovplyvnit vyvoj dietata alebo mna a dieta nejak ohrozit. Nenasla som ani ziadnu zmienku v tejto suvislosti na internete, ani ziadnu online poradnu, preto sa obraciam na vas, ci niekto nema podobnu skusenost. Neviem ako sa rozhodnut,ci si to dieta nechat s rizikom, ze to nemusi byt ok alebo podstupit radsej interupciu. Dakujem..
---------------------
Interupcia - www.zdravie.sk
Potrat - www.zdravie.sk
Tehotenstvo - www.zdravie.sk

lea

a co ti vlastne sposobuje ten Sharpov syndrom? lebo aj zeny s tazkymi chorobami mozu mat deti, tak mozno aj u teba by sa dalo

alisia

to sa dalo cakat, ze ti budu chodit odkazy - nerob to
ludia ani nevedia, co je to sharpov syndrom, ale vsetci ti budu velmi do duse hovorit

tina

julaw dakujem za radu ale do tejto veci skor bude vidiet iba reumatolog a toho mojho mam na vychode a cez telefon sa to riesit neda. Hladala som uz online poradne , kde by mohol odpovedat na moj problem reumatolog ale nic som nenasla. Len vcera som sa rozhodla pre moznost 2, nieje mi dvakrat veselo, stale placem ale myslim si, ze ani podmienky na vychovu dietata s priatelom by sme nemali. Byvali by sme v podnajme, on by drel ako kon aby nas mohol uzivit a ja ako prvorodicka by som bola na vsetko sama. Nemam tu ani rodicov,ani sestru ani blizke kamaratky, co by mi s tym pomohli a podrzali ma, citim sa hrozne, ked si pomyslim, ze kvoli tymto podmienkam musim specatit osud dietata. Aj tak dik za radu.

julaw

si tehotna a to si sa este nerozpravala s gynekologom?? on ti najlepsie odpovie na tvoje otazky. ak nie tak skus online poradnu na antikoncepcia.com su tam dvaja gynekologovia, mne uz viackrat pomohli