Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Helicobacter - liecba

jankao77

Dobry den,
momentalne som 2 mesiace po porode a kedze som robila na zivnost, musim chodit do prace, a po porode som dost vymeskala, tak si teraz nemozem dovolit ani k lekarovi ist, aby si za mna nenasli nahradu... :-(( asi tyzden mam dost vyrazne bolesti zaludka, najskor po jedle, teraz uz druhy den takmer bez prestania. sestra mala helikobaktera a priznaky su velmi podobne. kedze dojcim, nemozem uzivat ani ziadne lieky. mohli by ste mi poradit, ci to koloidne striebro alebo zinok by mi mohlo pomoct a ci to mozem uzivat aj ked dojcim? tiez sa bojim, ci ten helikobakter sa mohol preniest aj na babatko a na starsieho syna(3,5 roka). tie zatial problemy nastastie nemaju... dakujem pekne za odpoved

jankao77

Dobry den,
momentalne som 2 mesiace po porode a kedze som robila na zivnost, musim chodit do prace, a po porode som dost vymeskala, tak si teraz nemozem dovolit ani k lekarovi ist, aby si za mna nenasli nahradu... :-(( asi tyzden mam dost vyrazne bolesti zaludka, najskor po jedle, teraz uz druhy den takmer bez prestania. sestra mala helikobaktera a priznaky su velmi podobne. kedze dojcim, nemozem uzivat ani ziadne lieky. mohli by ste mi poradit, ci to koloidne striebro alebo zinok by mi mohlo pomoct a ci to mozem uzivat aj ked dojcim? tiez sa bojim, ci ten helikobakter sa mohol preniest aj na babatko a na starsieho syna(3,5 roka). tie zatial problemy nastastie nemaju... dakujem pekne za odpoved

RNG

Helikobsakter je bezna bakteria ktoru najdes u 20% deti a vyse 50% ludi nad 50 rokov.. Da sa znicit pri kyslosti zaludka PH 2, co znacna cast ludi nedosahuje, zialbohu.
Vyse PH3.5 uz nastava slusne kvasenie a pri PH4 aj rozne hnitia.
Rychla metoda na pokazeny zaludok je vypit poldeci koloidnej strebornej vody, co minimalne na 2 hodiny zastavi mikrobialne procesy v zaludku.
Ked sa prejem, tj rozriedim kyseliny nad PH 4 a nedam si doplnok kyselin, parkrat do roka mam pokazeny zaludok, (premnozenie bakterii, vcitasne skodlivych, co mozu sposobit otravu zaludka a co samozrejme pokracuje dalej v crevach.
Takze pri prvych symptomoch tazkeho zaludka si dam poldeci koloidnej striebornej vody a o 5 minut neskor doplnok kyseliny(betain HCl, Pepsin HCl, L-lysin HCl...) a tiez nejaky silnejsi enzym.

RNG

Domace koloidne striebro za vela nestoji, je to podla mojho nazoru "brecka" ale aj tak je dost dobre na znicenie helikobaktera. Moj brat bral 3 x poldeci koloidneho striebra(tj koloidno-ionickeho, 50% ionov, 50% neutralnych ciastociek) asi mesiac a bolo po helikobakteri. Najnovsie by som odporucal napr vyrobok z kokosoveho oleja, monolaurin, ktory znici nielen H.p. ale aj mnohe ine skodlive bakterie, kvasne infekcie a dokonca viacere virusy.

nefertiti.pc

otázka na RNG: koloidné striebro, si robíme sami doma, chcem vedieť aká je najvhodnejšia koncentrácia, keď sa chcem HB zbaviť čo najskôr, ako často ho mám brať, po akých dávkach.
Je 15 ml 3 krát denne veľa? Akú stravu mám zvoliť aby som účinok čo najviac podporila? pomôže aj to chilli čo všetci spomínajú?
zinok si mám dávať pred striebrom, alebo až potom? je možné sa HB takto úplne zbaviť, keď ešte nie je v pokročilom štádiu? Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

Dragunov

Dobrý deň prajem, rovnako ako všetci, aj ja trpím HP... Prvy krat som mal trojkombináciu, teraz mam nasadeny na 2 mesiace Helicid... ak nezaberie ani to.. vyskusam asi to Striebro... Chcem sa opýtať, či už niekto skúšal Pylox, www.zdravie4you.sk
Mám 22 a dúfam, že sa mi čo najskvor podarí HP zbavit, alebo aspoň nájst spôsob s ním žiť v "miery"... Pekný deň prajem a veľa úspechou ;)

hammel

Helicobacter neznáša štipľavé veci takže pri liečbe vám dosť pomôžu aj štipľavé jedlá do ktorých pridáte napr. chilli

jajkafr

sashenka
ja mám tiež helikobaktera a nemala som žiadne príznaky, okrem pálenia záhy prišlo sa na ňho náhodne pri gastroskopii ktorá sa robila kvôli trvalým bolestiam brucha a pálenia záhy... a čo sa týka chudnutia a priberania u mňa sa to striedalo, a stále strieda raz priberiem potom schudnem tak 2 kg idem hore dole stále

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Helicobacter - liecba - Fórum - ZDRAVIE.sk