čo TO JE??? :(

RNG

Koloidna strieborna voda alebo roztok GSE na vyplachy znici neziaduce kultury pomerne rychlo.
Pouzivanie probiotik pravidelne obvykle zabezpeci telu dost obrannych latok proti reinfekcii

jka

A NEDAVNO SOM BOLA ODNIEST MOC DOKTOROVI ASI PRED MESIACOM LEBO SOM BOLA NA NEJAKE VYSETRENIE A NIC TAM NENI JA NEVIEM CI SA MAM BAT ALEBO CO ALE AJ TAK SA BOJIM

tinka_s

Ahojte,
po menstruacii mam este stale bolesti v podbrusku, take klasicke ako byvaju pred... Je to normalne? Alebo je to nejake prechladnutie pripadne? Dakujem

panika

zeleny vytok nie je nic dobre..zabudni na domacu liecbu a masti ku gynekologovi, alebo k detskej lekarke (odoberie ti moc na kultivaciu). Mala si pohlavny styk ?Moze to byt Tricho

biba123

ewinka, ja som ho tiež mala a bála som sa ísť ku gynekológovi. neviem, či to bolo tým, že som začala používať Lactacyd alebo sa telo s tým samo vyrovnalo, no hrudky zmizli, no výtok zostal a boli s ním také problémy, že až ... radšej zájdi k lekárovi, nech Ťa čím skôr prelieči . ) radšej si pretrp troška strachu z ordinácie ako z toho, či môžeš mať bábätko.