Ako sa dusevne podporujete vy? plis hepl me som zufala

Príspevok v téme: Ako sa dusevne podporujete vy? plis hepl me som zufala
rysavcek

Hovori sa ze sa treba dusevne podporovat ako ze typu ze treba byt so sebou skopokojny ako nap.r ze ked sa rozpravam s chalanom tsk na co myslite?ze ohh musim byt pekna laeob och isto som skareda? alebo ked idete po ulici..bo ja ked si myslim ze som kocka tak pozrem do zrkladla a je to hrozna leskla tvar,vyrazka strapata .a ked si nahovaram ze som skareda tak som v podstate pekna ,podbre vlasy a tak.myslite ze to vpliva aj naokolie?hlavne co si hovrite vy ??/ ak sa podporujete??

rysavcek

a to mam platit za to ze som ,,pekna,,? aj ked mi to hovoria ja sa ta akosi neviem citit..ze aha dievca tak ty si kocka alebo tak ..tak mi chcete povedat ze baba ktora ma ciernu plombu medzi prednymi zubami,je tucna, ma vyjadrovanie ako nejaky nedorobeny chlap,fuzy!! a neviem co este tak ma u chalanov vacsi uspech ..NEROZUMIEM. ak chcete niekto napiste mi email ja vam poslem svoju foto ...a posudite ma ok? napr. ona sa uz bozkavala ja este nie :( tak mi potom poviete aka spravodlivost?...aaa ved ja by som povedala ze calpi maju sebavedomia na rozdavanie ....

lea

lebo chalani maju malo sebavedomia, aj ked to tak nevyzera, tak na tie pekne kocky si malokto trufne. lebo sa boja odmietnutia

alti

A mozno tie podla Teba menej pekne sa uprimne zasmeju a ked nemaju naladu, tak su smutne, cize nic nehraju na chlapcov. Inak, uprimnost, pohoda, radost sa velmi da vidiet v ociach ako ziaria a to nie je o farbe oci, ktora sa chalanom paci alebo nie. Skus si vsimat prejavy tych dievcat, co su podla Teba menej pekne a maju u chlapcov uspech. Nevsimaj si ich make-up, styl oblecenia. Tak nenapadko sa sustred na vnimanie ich chovania, sposob komunikacie v partii, mozno sama tu ich utajovanu finticku uspechu u chlapcov odkryjes :o)

rysavcek

to je true ale ja potrebujem radu ako uputat porozornost pretoze som zevraj krasna a chala ni si casto vsimaju tie malo pekne preco?

moncika

hlavne si urcite nehovor ze si skareda. jasne ze to vplyva na okolie a kazdy si hned vsimne ze niesi sama so sebou spokojna. povedz si ze vyzeras dobre, trosku sa uprav, musis mat zdrave sebavedomie, vela sa smiat. a hned uvidis vysledky. niektori ludia su na tom omnoho horsie, to si stale hovorim ja. tak bud spokojna sama so sebou. tie vyrazky sa daju prekryt makeupom a vlasy ucesat :-}