Opakujúce sa zápaly pošvy

Príspevok v téme: Opakujúce sa zápaly pošvy
Tina2

Chcem sa Vas opytat, ci ste niektora mavali opakovane zapaly posvy a palenie v oblasti vchodu do nej. Ked som to mavala zo zaciatku, tak mi vzdy gynekolog predpisal nejake cipky, ale posledne dva mesiace tam podla neho a jeho vysetreni nic "take" nie je. Som z toho zufala. Uz dva mesiace sme sa s partnerom (mame trojrocny vztah) nemilovali, pretoze ma to boli. Naposledy mi sice predpisal cipky, no aj ked som ich uz vyuzivala stale pocitujem pri vchode do posvy bolesti. Viete mi niekto poradit ako sa toho zbavit? Prosim...
_____________
Mykoplazma - www.zdravie.sk

janík

po prečítaní všetkých tu uvedených takmer neriešiteľných problémov,by som vás chcel upozorniť na vľmi účinnú liečbu akupunktúrov,ktorá tento problém vysvetľuje ako nahromadenie sa vlhka a horkosti v dolných orgánoch,ktoré vyvolávajúsvrbenie a nahromadenie vlhka chladu,ktoré spôsobuje bolesť.Liečba je veľmi jednoducha a vľmi účinná-cez hlavnú dráhu sleziny a pečene.Skúste ju!!

mimka

Ahoj, po citologii mi zistili,ze mam
nejaky zapal-plesen na krcku.Dostala som k liecbe vagin.tabletky candibene,
mam to brat 12 dni,necitim ani som pred tym necitila nejake bolesti,ani palenie,som v polovici liecby,a po ukonceni pojdem na kontrolu,musim mat po celu dobu liecby sex.zdrzanlivost,alebo je to mozne napr, s condomom?

milka

ja som v minulosti mala tiez caste zapaly ktore boli aj vinou partnera ale aj mojou oslabenou imunotou ale mam vynikajuceho lekara je to pan doktor Siles z Topolcian ktory sa mi vzdy venuje ked to najviac potrebujem a vzdy mi poradi a vzdy sa o mna stara pocas celej liecby je to skvely odbornik.ale vrarim sa k mojim problemom teda nasim,za obdobie posledneho pol roka som mala zapal ktory mi pomohol vyliecit pripravok Jenamazol ze to dobra mast ktora pomoze ale je na predpis ale prio konzultacii s lekarom urcite zaberie pokial sa dodrzuje to co sa ma pri zapaloch iba jedno sa chcem spytat ci mi niekto nevie poradit co je dobre na liecbu u partnera ktory ako vacsina muzou priznaky nepocituje.dakujem.milka

Zuzi

Caute nasla som tuto stranku a som celkom rada, lebo mam tak trochu problem s bielym vytokom. Este som s tym nebola u doktorky, lebo som myslela ze to nie je az take zle, ale v poslednom case to mam a dost silne. Je nutna navsteva u g.? neviete mi poradit co by sa stym dalo robit??

jatyon

poznam pani, ktora sa po uziti pripravkov firmy ENERGY, aj pripravky GYNEX dostala do tazkeho zdravotneho stavu. musela pobudnut aj na ARO.
Asi dostala zlu bioinformaciu.

Egonn

Milé Dámy,
na všetké Vaše problémy môžem doporučiť
ako ľudový liečiteľ zo skúsenosti,
bioinformačný prípravok firmy ENERGY
GYNEX, sú to kvapky ktoré majú silné
detoxikačné , antioxidačné a regeneračné
účinky komplexu rastlín, ktoré pomôžú
pri gynekologických ťažkostiach zápalového a hormonálného charakteru,
poruchách cyklu,výtokoch a zápalov
vaječníkov/ cisty,ranky, nie je potrebná operácia )aplikujem to už päť
rokov. Len vynikajúcé výsledky.

Nie je nevyliečiteľná choroba len

neliečiteľný človek.
Egonn ľudový liečiteľ

anonym_1580

caute baby.ja mam vytok s kvasinkami uz ani neviem pesne ako dlho asi 8 rokov.ginekolog predpisal vzdy len neake cipky alebo masticky.uz ma ani nebavy k nemu s tym chodit.viem ze asi tretina zien ma tento problem a treba liecit aj partnera, ale nikto ti poriadne neporadi ako.zeny s tym ziju aj cely zivot bez toho aby im niekto poradil a vyliecil.ja som to uz vzdala.uz som pocula tolko teorii ze keby som ich vsetky vyskusala asi by som ani deti nemohla porodit.ja to fakt smutne-lekary by si mali s tym dat viac roboty a hlavne zaujmu.napriek mojmu pesimizmu zelam vela stastia.

chantal

Ahojte, túto stránku som našla náhodou, lebo som hľadala podobné rady, ako vy.
Ivka 1 má pravdu s tým, že pleseň a s tým spojené svrbenie a bolesti pri styku, môžeme dostať kedykoľvek.
Ak môžem poradiť, najrýchlejší spôsob, ktorý zabral mne: kúpila som si v lekárni bôrax glycerín, jednoduchý alkohol, ktorý sa používa v zdravotníctve, na špajdľu namotať vatu alebo vat. tampón, namočiť v boraxe, a vytrieť z vnútra pošvy.
Aplikovať viackrát za deň.
Okrem toho používať aj výplach Tantum rosa, krémy proti plesni, poprípade krátky výter pošvy s bielym jogurtom, aby sa zvýšila kyslosť prostredia pošvy, ktorá zabíja baktérie.
Je to nepríjemná záležitosť, ale vytrvalosťou sa dá prekonať.
U mňa takáto infekcia zašla ďalje, pretože istý streptokok mi spôsobil ranku na krčku maternice. Prvotným signálom je hustý biely výtok.
Liečila som to dlhú dobu antibiotikami, nakoniec mi zabral penicilín a okrem toho mi ranku lekár vypaľoval ( zmrazoval). Zápal musí byť najskôr vyliečený, až potom možno ranku liečiť vypaľovaním.
Bolo to dobré, no pred pár dňami som bola znova na prehliadke a zase sa mi vytvoril zápal na krčku a vytvorila sa nová ranka.
Cítim sa zúfalo, lebo viem,že človek dostane streptokoka ani nevie kde.
Manžel teraz so mnou odmieta milovanie, hoci nemám žiadne bolesti. Cítim sa dobre. Ide len o jeho psychický postoj ku mne. A tak strašne chceme dieťatko, a teraz neviem, či by tá ranka a zápal na nej neškodil dieťaťu a či vôbec môžem otehotnieť. Len keď si predstavím, že prvýkrát mi lekár liečil zápal pol roka, a teraz budem musieť možno čakať pol roka znova, je mi z toho nanič.
Napriek tomu sa stále snažím byť silná a veriť, že všetko bude dobré.
Prajem to aj Vám všetkým, sme na jednej lodi.

janina

Ahoj, tento rok som po dovolenke mala problemy- svrbenie, palenie, mierny opuch,tvarohovity vytok, a hlavne nesmierne bolesti pri pohlavnom styku. Keďže mal môj gynekológ dovolenku, kúpila som si v lekárni čípky a masť značky Candibene. Prešlo mi to, ale teraz asi po 2 týždňoch mám opäť pocit zvláštneho svrbenia a miernej bolesti pri styku. Neviete mi poradiť, či je to iba tým, že to ešte nie je celkom doliečené? Prosim pomóc