Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

smutná

Príspevok v téme: smutná
trolli

Ani neviem ako začať. Možno to bude trošku popleté, ale dúfam, že to predsa pochopíte. Keď som bola malá otec ma zneužíval, našťastie to do mňa nestrčil, ale aj to stačilo. Niekedy si pripisujem aj vinu sebe, lebo to vždy robil v uzavretej izbe, ale stále bol niekto doma, len som mala výjsť, a neostať s ním. Ale nevedela som. Bola som ako priklincovaná, tak som sa ho bála. Určite z toho vyplýva môj problém. Neviem si nadviazať s mužmi normálny kontakt. Tak túžim po tom aby som mala aj ja normálny vzťah. Zatiaľ som mala iba 2 týždňové vzťahy, ktoré sa skončili z mojej viny? ani neviem, len sa hrozne bojím, ani neviem ako by som zareagovala keby to tam malo dôjsť. Znie to smiešne ale ani neviem, čo by som mala robiť s mužom a či by som to vôbec vedela. A aj keby som mala niekoho, keby som mala neskôr aj deti, nikdy by som nevedela nikomu dôverovať, a nedovolila by som aby otec mojich deti ostal hoci aj na pár hodín sám s mojimi deťmi. Neverila by som mu. Vždy by som mala v sebe tú neistotu, čo keď aj on je taký? Asi navždy ostanem sama. :-( Túžim hrozne už po normálnom vzťahu, ved už mám skoro 24, a predsa sa hrozne bojím. Asi v podvedomí si vyberám takých chlapov, ktorí sú pre mňa nedostupní, aby som trpela, ten ktorý je voľný a je mi sympatický tak ten ma nechce. :-( ani neviem prečo som to písala, možno preto, aby mi niekto napísal, že aj ja môžem byť šťastná, hoci tomu čím ďalej tým menej verím.

benji

hmmm tak to je dobry napad....s detmi to neviem to je pravda:)ale so zvieratkami to hej.tie zboznujem....dakujem za radu.

mamca

Benji,ak máš možnosť,skús svoju nehu a city začať prejavovať tam,kde ťa neprepadnú výčitky a mindráky,teda pri deťoch,zvieratách,rastlinách... Možno to znie trochu smiešne,ale môžeš sa tak naučiť spontánnejším prejavom a v konečnom dôsledku ti to pôjde ľahšie aj pri ľuďoch,ktorým chceš nehu prejaviť.

dikens

neda mi, dievcata, ale, na kieho frasa existuju psychologovia? Preco sa trapite same a nenechate si pomoct? Potrebujete odbornikov, tak vas prosim...VYHLADAJTE ICH.

benji

mam 20 a tiez som bola ako mala zneuzita...no do mna to aj zasunul bratranec ale bolo to nastastie len raz...no nasledky su stale rovnake:( jaa mam za sebou sice 2 vztahy a da sa povedat ze aj dlhe....ale pred nedavnom ten druhy zas stroskotal viac menej kvoli mne a mojmu problemu....:(tiez neverim ludom.Viem mat rada ale citim ze to nie je ono....aaa byt nezna alebo nebodaj nieco viac jee pre mna nehorazne tazke a aj ked sa stane nahodou ze spravim "nieco" cim prejavim nehu mam z toho mindraky a vycitky svedomia.....chcela si nech ti niekto nap ze aj ty mozes byt stastna....ja ti z vlastnych skusenosti velmi nemozem povedat:( ale pisala som uz so zopar dievcatmi a tym sa to uz podarilo....tak nezufaj a ver v to!!!!hore hlavu:)len musi prist ten spravny...

tiez smutna

trolli moja,je nas vela,co mame take zabrany vo vztahoch,hoci z rôznych pricin. moje su ine, ale mam viac rokov ako si ty a tiez som stale sama.bojim sa vztahu a utekam pred nim,hoci tuzim po opaku.pricina bola tiez v otcovi,hoci ma nezneuzival,ale ponizoval a kritizoval.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.