Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sebavedmie

laslo22

joji ty si myslis ze sebavedomie zavisi od vzhladu cloveka?? sry ale podla mna je to volovina, zavisi to od mnohych faktorov, ty si musis uvedomit v com si dobra a pomocou toho si ho zvysovat.... a dalej tu je nazor ze sebavedomie zranuje okolie, to je dakedy pravda, ale radsej budem sam sebou aj za cenu , ze zranim okolie.....

aga

sme tym,na co myslime.a to je skutocne pravda.nasa mysel je velka sibalka.skus popracovat na svojom mysleni,mysli na pekne veci,mysli pozitivne.i ked to nie je jednoduche a sce to cvik a cas,ale ide to:)vela stastia

joji

Ahoj katka! Ja neviem, to sa asi človek narodí s tým sebavedomím, niekto s malým a niekto s veľkým. Ani ja nemám sebavedomie, neviem prijať seba samú takú aká som, ked niekedy vidím v telke ľudí bud škaredých alebo velmi tučných tak im normálne závidím že ako môžu mať také veľké sebavedomi a že sa nehanbia, podla mna to je vrodená vlastnosť, a my ktorí ju nemáme len ťažko ju zvýšime, ak len tým že sa o seba staráme, makáme na svojom tele, tak že si sem tam zacvičíme, alebo si kúpime niečo na seba, v čom sa cítime sexy a tak.... ja neviem možno sa mýlim

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sebavedmie - Fórum - ZDRAVIE.sk