Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam stale zvysenu teplotu 37.2

RNG

romina, tinussa8, poslal som vam radu ako na to prirodnymi ucinnymi prostriedkami,tak ako iwe,
andula, tvoju adresu nemam. Ak chces tu radu, uved svoj e-mail

....

ja som to mala tiez... 2x do tyzdna na krv a vysetrenia este aj plusove,na krvi mi robi teta.... ale vsetko bolo oka,no teplota bola stale zvysena a ja som sa zle citila. Az som isla ku jednej tete na reflexnu masaz-masirovala ruky a nohy a chrbat. Mne ale chrbat nemasirovala,povedala ze mam zapal a ze telo sa ho postupne za pomoci masazi zbavi... nikdy by som neverila,ze po takej masazi sa budem usmievat a rozdavat radost a nepodcenovat sa. Vrele odporucam a tymto jej aj dakujem za vyliecenie "choroby" s ktorou si doktori nevedeli dat rady a za vsunutie radosti do mojho zivota,ktora bola podla mna navzy prec :)

romina

Ja mám teplotu od 37 do 37.7, tiež som ju nemávala stále, ale v poslednej dobe ju mám každy deň a ešte sa k tomu pridali bolesti nôh a krížov. Krv aj iné výsledky sú vraj v norme.

tiiinuska8

ahoj, tak ja som tiez mala taky problem az kym neprisli na to, ze mam chronicky zapal dutin.. cize je mozne, ze to je spojene s nejakym zapalom v tele... je potrebne kompletne vysetrenie

andula

Dobrý večer RNG,

pošli mi, prosím, ten list. Už sa musím konečne rozhýbať a niečo so sebou robiť. Ďakujem. Andula

RNG

Pato gen, zle robiaci.
Pod tym su zahrnute bakterie, virusy plesne, mykoplazmy, kvasne kultury a rozne chemicke a biologicke latky.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam stale zvysenu teplotu 37.2 - Fórum - ZDRAVIE.sk