RNG - co na bolave oblicky?

Príspevok v téme: RNG - co na bolave oblicky?
katiee

Uz dlhsiu dobu ma bolia oblicky. Vzdy chodim poriadne oblecena, mam sedavu pracu a od podlahy taha, ale vzdy sa chranim. Nebola som prechladena ani nic podobne. Napriek tomu uz je tomu mesiac, co ma bolia oblicky. Ked si po driekovej casti chrbta klepnem pestou, jasne citim ako mi z nich vystreluje bolest. Obvodny lekar mi len odporuca horuce kupele. Mam ich kazdy den. Pri praci sa obkladam nahriatym vankusikom a stale nic.
Vie mi niekto pomoct?
RNG, vies mi poradit, na co sa obrati a kam, pripadne co brat?
Ocenila by som rady aj ludi, co maju problemy s oblickami a vedeli by ma nejako navigovat.
Dakujem.

Gima

Lipovy čaj, praslickovy, materina duška. žihlavova štava, feniklove bio tablety, breza previsnuta. Brusnicova štava Akut urinal.

RNG

Bolest obliciek moze byt za zapalov, zo znecistenia(paque) z kamenov, alebo zapalu zil alebo nervov v tej oblasti, nie nevyhnutne v oblickach.
Zapaly potlacis protizapalovymi(quercitin, bromelain, omega 3 oleje, GLA z popalkoveho ci borakoveho oleja dumbier atd.

Za zapalmi je alebo zanesenie ladvin alebo nejaky patogen. Zanesene ladvinu cistis cajmi, hlavne chanca piedra, ktora rozpusta aj kamene.
Patogeny treba preliecit, atb. alebo prirodzene sirokospektralne antimikrobialne latky(GSE, oreganovy olej) alebo viackrat spominane brusnice a D- manoza.
Teplo pomaha, rozsiri zily, zlepsi cirkulaciu a tym zrychli regeneraciu.
Na zapal zil su takisto protizapalove a sirokospektralne antimikrobialne.
Na regeneraciu poskodenych nervov(obvykle virusy) treba material na opravu izolacie(myelin), ktory je v rybacich olejoch a koncentratoch, zlozka DHA, ktora sa nenachadza v dostatocnych mnozstvach na rychlu regeneraciu v nasej potrave, ak nejeme ryby alebo ine vodne plodiny( riasy a ine rastliny)