Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

RNG - zapal pluc - hlieny

RNG

ansy, ja som pouzival kedysi koloidne striebro aj 3 x denne, dnes mi staci rano si nastiekat do oci. Ale mam flasticku aj v robote a kedysi som mal aj v aute, najma ked som isiel na dlhsie mcest sa mi niekedy zisla na "zjasnenie" videnia.

ansy

RNG, prosim ta, mozem pouzit koloidne striebro ak mi stale slzi oko? co moze byt mojim problemom? trva to uz pol roka a nic mi nepomaha. ako ho pouzit? nastriekat priamo do oka,alebo nakvapkat? ako casto? je to bezpecne? a pomoze to vobec na moj problem? dakujem

zvedavka11

najhorsie, ze som vo svojej pazravosti prave zjedla syrovu polievku, a ta este viac zahlienuje:(
bezim si uvarit zazvorovy cajik, kym mi niekto poradi:)
dakujem

zvedavka11

je dobre pouzit aj kacaciu alebo husaciu mast? mne momentalne 'zateka na priedusky' hlavne rano to citim, asi z dutin. sliznice v nose mam strasne vysusene, co citim hlavne vecer, vnoci a rano. musim dychat len cez paplon, a tak spim celu noc,inak sa ta bolest na slizniciach neda vydrzat, citim strasnu zimu v celom nose a hrdlo ma boli. lezim v posteli. pocula som ze polievka z kacky alebo husi, mastnejsia vraj pomaha. a tiez natriet hrud touto mastou a zabalit, ak ale nie je teplota. ja mam zvysenu. to zatekanie je najhorsie, ale vykaslat zatial nejde nic :(

RNG

Nokia, ked chces vediet viac okolo koloidneho striebra a jeho pouzitia, pozri na Google.sk pod rng, koloidne striebro. Ja pouzivam uspesne proti "syndromu suchych oci"posterwek koloidnej striebornej vody, vo mi otvorilo herpesom zuzene slzne kanaliky a tak mi slzy vedie v noci vycistit a osetrit oci, tj ten syndrom je potlaceny. Ak ale prestanem pouzivat KS kadodenne, mam to za par tyzdnov spat. Takze mne nikto nemusi dokazovat ucinnost koloidnej striebornej vody.
Ak mam pokazeny zaludok, staci glg je je po probleme. Inac by tie premnozene mikroby, co sposobuju bolesti zaludka pri nedostatku kyselin sa dostali do criev a tam by pachali problemy aj viac tyzdnov.

nokia2013

ja som hladala koloidnu vodu na slovensku, jedna lekarnicka ma dokonca vysmiala, ze ci verim na take hluposti. skoro som jej jednu stuhla. na co ona tam sedi? to nie je jej vec, ze chcem pouzivat ine preparaty a nie tie ich chemie. zial,vtedy sa mi ho nepodarilo zohnat.

RNG

Jazvecia mast je stary odhlienovaci prostriedok, neviem ci by som ho dnes vobec odporucal, lebo za tym je len tradicia ale ziadny pozitivny vyskum modernych lekarov alternativnej mediviny. Pouzival sa aj jeleni loj a tiez neviem, ci by som ho dnes vobec radil.

syncro

Mast z jazveca-borsug sibirskij treba zabezpecit z ukrajiny,je to v 75ml tubach .

treba si nechat doniest z Ukrajiny

petulinka

na hlieny je vraj velmi dobra jazvecia mast, ale tazko sa da zohnat. Kamaratkin otec mal zapal pluc resp. priedusiek a kopu hlienov, tak si mastil hrud s jazvecou mastou a pomohlo mu to. Ja som mala tiez nabeh na zapal pluc, ale hlieny mi taktiez ostali. Chcem si preto pozhanat spominanu jazveciu mast.

ethel

trošku poopravím,hlien sa tvorí aj v plúcach,nejde o zatekanie z nosa.Tvorí sa následkom nejakého dráždenia sliznice priedušnice,priedušiek,..napríklad vplyvom vírusov,baktérií,vdychovaním dráždivých plynov,aj cigaretový dym,...
Tinuška mňa by skôr zaujímalo,či jej už robili nejaké vyšetrenia..(odber spúta,bronchoskopické vyš.,spirometriu...)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

RNG - zapal pluc - hlieny - Fórum - ZDRAVIE.sk