Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

škaredé ramená

poliewoocka

Ak tkanivo presahuje liniu pokozky,jazvy su keloidne,daju sa len zbrusit.Ak su plytke,tkanivo je nerusene,nechyba z neho az tolko,aby vznikol rusivy povrch.Pri lieceni treba trpezlivost.Pravidelna starostlivost,masaze a kremovanie.

poliewoocka

Strixaa,treba tu mast pouzivat dlhodobejsie.Vzdy po kupeli si kozu vymasiruj a potom natri contractubex.Kolko si ho uzivala?Aky typ jaziev mas?Keloidne,alebo plytke?

strixaa

poliewoocka, tak to presne maam domaa... lenzee ja som to zacala pouziivat, ale ked som nevidelaa ziadne zmanyy, tak som prestalaa.. akoze myslis, ze mam pokracovat, ze too bolaa kratka dobaa, aby sa daco zmeniloo?? tak potom asi zasa zacneem..

poliewoocka

Mast sa vola contractubex.Nanasaj ju po kupeli, kruzivymi pohybmi vtieraj do koze.Vtedy ma vacsi ucinok,koza je prekrvena a oddychnuta.

strixaa

ahojteee.. prosiim vas ludkovia nevedeli by ste aj mne poradiiit?? nikde inde nemam ziadne jazvy, len na ramenaaach.. a uuplne, ze sa hambiim tricka nosiit.. nevedeli by ste daco poradiit?? nieco co by mi fakt zabralo??? ono to nie su ani jazvy, to su len takee malickee jazvicky, ale je iich viaac.. ale piste len nieco co faakt zaberie, leboo sa ich fakt chcem zbaviit.. a este, ak by ste mohli nieco, ze by to aj do par mesiacov preslo.. aj take dacoo je??? to by boloo mooc faajn.. a myslite si, ze keby som sa dobre opalila nezmizlo by to, neprekrylo by sa too??? dakujeeem mooc

lea

skus mast na jazvy. ale zabudla som ako sa vola. kozny ti to predpise.
ale mne osobne sa jazvy pacia, je to nieco osobne. aj ked tie po akne az tak nie.
minule som bola v jednom obchode s oblecenim a predavacka mala cele dorezane ruky stylom EMO a este to aj vystavovala v tielku

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

škaredé ramená - Fórum - ZDRAVIE.sk