Dobrá kozmetička v BA

muc

simona, prosim, konkretizuj, v com sa tebe vidi byt lepsia ako ostatne, ktorych sluzby si vyskusala.
lebo fakt, ze vyhrala nejake ocenenie je samozrejme pozitivum, ale treba uviest, ze na SK nie kazda kozmeticka sa zucastnuje sutazi a to vobec neznamena, ze su zle....
nechce sa mi ist "na skusy", ci je to pravda co pises, tak preto by som prijala konkretne argumenty o jej kvalite prace, aby sme mali objektivnejsiu predstavu o jej sluzbach, lebo tvrdenie, ze je priam skvela, je subjektivna vec.
dikes

vikuska

ULK nedoporucujem. Tak mi tam dokaslali plet ze som mesiac chodila flakata bodkovana, ani kilo makeupu nepomohlo. A pytaju nehorazne ceny.
Chodim do Petrzalky na konecnej 95ky je kozmetika a kadernictvo, super pristup, osetrenie aj ceny.

simona

Ja poznam velmi dobru, priam skvelu kozmeticku v Piestanoch. Je to z Ba iba pol hodka a stoji za to! Robila na Slovensku, Sydney a dokonca bola kozmeticka roka 2007 v London. V Pn si minuly rok otvorila salon a moje kamosky si ju nevedia vynachvalit. Dokonca ma zakaznicky aj z Ba ( si myslim, ze aj cenovo je lepsia ako v Ba ). Takze baby, treba ist na vylet a preco to nespojit s beauty?! odporucam masaz tvare alebo brazilin vosky. To je na babetko tam dole : ))) Ja som vzdy s nou spokojna a to som vyskusala vela salonov! Neobanujete, treba vyskusat.
Vola sa Silvia Barosova, DESTINED FOR BEAUTY AND SPA
Bratislavská 5, Penzion Sunflower (za Domossom), Piešťany, objednávky: 0949 681 434
Ja radsej idem niekam, kde to stoji za to, lebo si vazim moje peniaze, takze ich nechcem vyhadzovat do luftu v nejakom nekvalitnom salone .... Caute!

terinka

Zdravim, vie mi niekto poradiť dobru kozmetičku v Bratislave? Taka, ktora si nevypyta nehoraznu sumu, ale ma zaujem sa s tebou "vyhrat" viac ako len pol hodiny.. dakujem, prosim, odpoved na e-mail: terinka1@centrum.sk - :-)

zelka

Ten ultrazvuk je multifunckny, pouziva sa aj na hlb. cistenie pleti, ale ked je plet prilis znecistena, docisti ju manualne.

cheequix

zelka: dakujem za komplexnu odpoved:-) Ale este by som chcela vediet, ci to hlbkove cistenie mam chapat ako vytlacanie? Lebo v niektorych salonoch maju uz aj na to nejake pristroje.

zelka

Ahoj,... postup- tak najprv ti nanesie plet. mlieko, plet. vodu, potom 5-10 min. cemicky peeling ovocnymi kyselinami, po nom ta napari gelovou naparovackou, potom nasleduje hlbkove cistenie, docistuje sa plet ozonizerom, kt. vyhubi bakterie, potom sa robi masaz tvare, krku, dekoltu a sije, da ti nejaky elixir alebo serum, na to masku, pouzije ultrazvuk aby maska lepsie ucinkovala, nakoniec nasleduje ocny krem, pletovy krem a lahky make-up.. (Ta kozmetika Gatineau je superova):-)) mam to v malicku, ona je zlata vzdy mi vysvetli postup, co prave robi.

cheequix

To mi teda naozaj nenapadlo, ze by sa mohla depilaciou natahovat koza:-( A ake pristroje pouzivaju v Aferine pri kompletnom osetreni pleti?

klemensa

A ja som si myslela ze voskom sa depiluje len velmi huste obocie, aby sa odstranili vsetky chlpky. Ja ho mam take normalne, takze to ide vycistit aj rucne. Inak tiez si myslim ze depilaciou sa moc natahuje ta koza nad okom :-(

zelka

Ahoj Cheequix, mala si jej povedat ze to chces s voskom, pretoze ta kozmeticka je toho nazoru ze caste depilacie viecka voskom natiahne kozu v oblasti oka a tym skor vzniknu vrasky. Ale keby si ju o to poziadala, urcite by ta neodmietla. Dnes som tam aj ja bola na cisteni...