nadherne mihalnice

bianka_k

ja sa prave chystam vyskusat aktivator rastu mihalnic :) co som pozerala vysledky su skvele :) objednala som si jeden produkt z ameriky, a vraj sa ma dostat na trh aj u nas :P

Tete16

licenie mihalnic od korienkov sa da bez problemov aj ked si mozes pofarbit oko. stacia ti vatove tycinky na ocistenie. a linku si ja dokreslujem potom

LuLuCinka2093

dajú sa vôbec nalíčit mihalnice od korienkov aby som si nezafabila aj viečko oka?? lebo ja to neviem...

no-

jankaaaa
chapem ta-tiez by som neprestala s licenim mihalnic-to by uz muselo byt fakt nieco vazne aby som prestala...
nechcem ta poucat ale napisem ti este ako ja presne licim mihalnice-SKOR AKO ICH KLIESTAMI NATACAM-lebo si pisala ze tebe skor ich pokrivia/podobne som to mala aj ja ked som zacala mat zdr.probl.a mihalnice stratili tu kvalitu aku som mala predtym/tiez sa mi stale nezdali pekne ked som ich nakrutila kliest.tak som skusala az dovtedy kym som nenasla sposob ako ich nakrutit.
Mihlanice mi zacali vypadavat a boli take nejake nepodajne-a mala som ich jedne kratsie -tie dorastajuce a jedne dlhe-tie normalnej velikosti...
a ked som si ich tocila tak tie kratsie sa mi nedostali ani do kliesti-velakrat a ked som sa nalicila-nevyzeralo to dobre-tie kratsie mihalnice boli stale rovne a trcali od tych natocenych-tak som skusila toto:
Opatrne som si vsetky mihalnice dala do kliestikov a klieste dala az ku korienkom mihalnic/ku vieckom-len opatrne lebo niekedy boli oko pri natacani/treba zistit asi po kade sa klieste daju dat-a pritom aby pri natacani nebolelo oko-viecko/
opatrne vytocit/este zalezi na velkosti mihalnic-lebo ak su extremne dlhe tak natacanie je fakt velmi zlozite a asi zalezi aj na tvare oka a podobne/ja mam stastie ze som na sposob natacania prisla...
predtym sa mi tiez tak ako keby len krivili-ale to som davala klieste len asi do polky mihalnic klieste
tazko radit ked nevidim oko ale urcite sa da nejak pomoct...
a ked su velmi nepodajne treba pouzivat napr.olivovy olej alebo nieco aby boli podajnejsie...
po prvom natoceni ich nalicim az od korienkov-lebo ja som si vsimla ze niektory vizazisti licia mihalnice len po koncoch...
necham vysusist-urobim este raz to iste kliestami ze ich vytocim od korienkou-ale velmi jemne a opatrneA AK TREBA PREJDEM ESTE RAZ SPIRALOU-ALE NIE STALE-NIEKEDY TO UZ NETREBA...
mna jedine co trapi ze mi vypadalo dost mihalnic dole v kutikoch oka uz nie su take ake som mala niekedy a nedorastli-ale tiez som nasla sposob ako si to nalicit...
ALE PRESNE AKO TY-MIHALNICE SI NEPRESTANEM LICIT-LEBO CHCEM SI ICH LICIT
TIENE SI NA OCI VOBEC NEDAVAM-NECHYBAJU MI...

no-

lucinka
mama ma pravdu-ale aj ked si licis mihalnice a denno denne a potom odlicujes je to tiez zataz na ne...
ale je pravda ze ani farbenie nie je idealne/ja som si davala farbit a aj tak som si ich licila-lebo nalicene boli krajsie-take ako keby som mala umele-neda sa to popisat-bolo by dobre vidiet-takze aj ked som mala farbene aj tak som si ich licila-LEN JA SOM MALA TOTO STASTIE ZE SOM MALA KRASNE A ZDRAVE PEVNE MIHALNICE-tak mi farbenie neskodilo/

lucinkaa1222

kedze ja ich mám svetlé viem ze najlepšie by ich bolo dat zafarbit...ale mama mi to nedovoli , tvrí ze si ich iba zničím, začnu mi vypadávat a budu vyzerat este horsie...tak jediné čo mi ostáva si ich stále malovat :(

jankaaaaaaaaa

o trvalejs om uz citala, ale po nej su mihalnice jemne takze by sa nemali licit a nasledne odlicovat aby nevypadali.. a ja si ich malovat chcem..