Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nadherne mihalnice

mayusa

ahojte, ako niektore baby pisali ze si oci negebria oci spiralou ani ja to nerobim akurat som nasla nieco na renovaciu mihalnic, je to len priesvitne a nema to ani normalnu kefku(len taka divna palicka)a je to od Loreal.

hmm a co napriklad robim sem tam po naneseni spiraly je, ze ked uz je skoro sucha na mihalniciach tak ukazovakmi na zatvorenom ociah ich taham hore...aspon par minut to mi ich tiez pomaha vytocit.. skus to tiez mozno pomoze... :)

chod-

takze uz mas skusene vselico...no,asi viem o com pises-lebo ja to mam podobne len som asi prisla na sposob ako si ich kliestami nakrutit-ale su dni kedy mam tiez s tym problem-zda sa mi ze tie mihalnice su nepodajne-klieste vobec nepomozu-ALE NIEKEDY SOM ICH MALA PODAJNE-HUSTEJSIE A LEPSIE TVAROVATELNE.../vsetci surodenci mame velke pekne mihalnice-aj moja dcera to zdedila po nas/LEN BOHUZIAL MNE PO ZDR.PROBL.SA TROSKU ZHORSILI...
brat ma krasne tmave mihalnice-na chlapca by ich take nemusel mat a tocia sa mu-ja ich mam svetlejsie-tak musim licit a az vtedy vyzeraju krasne...
no ale co uz aj s takymi som spokojna-lebo viem ze su na tom aj horsie s mihalnicami...
tak zelam ti aby si si nasla nejaky sposob a nemusela sa tolko trapit pri liceni mihalnic...

jankaaaaaaaaa

spiraly som vyskusala uz vseliake, od vymyslu sveta.. aj drahe aj lacne aj vseliake. klieste na mihalnice mi mihalnice nevytocia ale cele pokrivia. vyzera to uplne neprirodzene kedze mam tie mihalnice dlhe

chod-

a pouzivas aj klieste na mihalnice?
mozno by ti pomohol ten OLIVOVY OLEJ ako tu pisu aby tie mihalnice trochu boli podajne...
ja si licim mihalnice tak ze si ich vytocim kliestami-nalicim a ked riasenka vyschne natocim este raz nalicene-ALE VELMI OPATRNE...A KED JE POTREBA TROCHU ESTE PREJDEM RIASENKOU...
a ked ani ten olej nepomoze-skus zmenit spiralu-kazda ma ine zlozenie...

jankaaaaaaaaa

ja mam cely zivot take nervy na svoje mihalnice, ze ma to dakedy vie tak neskutocne nastvat az mi je do placu... mam DLHEEEEEEEee mihalnice ale su UPLNE rovne. a toto namalovat maskarou.. ach boze. vyksusala som uz vseliake maskary, ale niektore mi tie mihalnice nadvihnu a vytocia tak na 5 minut, potom su zase rovne, alebo niektore mi ich uplne zlepia, a potom to vyzera ze mam na oku tak tri mihalnice dokopy.. no strasne daco.. ale zase ked sa mi ich fakt podari pekne namalovat, co trva dost dlho tak to fakt stoji zato.. velakrat sa ma ludia pytaju ci mam umele .. no ale dakedy s ami podari pekne namalovat len jedno oko a druhe nie.. najhorsie je ked si spravim peknu linku a potom tie mihalnice mi to cele pokazia a musim cele oko odlicovat a potom zase od zaciatku .. a jasne ze potom uz ani linka ani spirala tak nedrzi na oku co bolo odlicene pletovym mliekom..

chod-

a este si myslim ze kto nema od prirody pekne mihalnice-NIKDY ICH NEBUDE MAT KRASNE VELKE A NATOCENE ako to davaju v reklame/tie riasenky ze zvacsie mihalnice o niekolko percent-VED TO EJ TOTALNY BLUD/
-z malych mihalnic nikto nebude mat krasne mihalnice velke
-ale z velkych male nepekne sa daju razdva spravit-ked sa o nich zle postara clovek/poznam taku zenu ktora mala nadherne mihalnice a tym ze si ich neodlicila ked isla spat-mihalnice sa jej polamali-a teraz ich ma ako prasiatko male a rovne A UZ JEJ NIKDY NENARASTLI DLHE/
-no a ja mam tiez pekne mihalnice-ale mala som este KREJSIE ale tym ako mam zdr.probemi mi zacali vypadavat a trochu kvalita sa pokazila/ale nastastie dlzka ostala a aj viem si s nimi poradit/
TAKZE DOLEZITE JE AJ ZVNUTRA VYZIVOVAT MIHLANICE AKO AJ VSETKO OSTATNE NA NASOM TELE-NIE LEN ZVONKU...

chod-

vies kazdy si lici oci inak
ja som sa niekedy licila tiez tak ako ty-ale potom som zacala licit len mihalnice-obcas som si dala linku/ale ked si dam aj linku mam velmi velke oci/tak som si nasla sposob ako davat linku a tym nemat velmi velke oci-lebo to potom vyzera neprirodzene velke oci-a aj velke mihalnice/
a nie kazdy si vie s tym poradit...
...a vacsinou sa snazim nalicit oci tak-aby vyzerali prirodzene a nie zmalovene ako keby som sla na maskarny...

smajliQa

no ja teda neviem... malujem si oci dost vyrazne.. linku....
ale vobec si nemalujem mihalnice, mala som ich za cely zivot tak 5 krat zvyraznene spiralou.
podla mna ak su krasne namalovane oci, tak este aj spiralu tam gebrit je zbytocne.. a ptoom to odlicovanie... ach....
vidite a nemam aspon problem.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nadherne mihalnice - Fórum - ZDRAVIE.sk