Rodičia

Príspevok v téme: Rodičia
ivulik18

ahojte vsetci neviem co mam robit alebo ako sa mam spravat k rodicom ktory neustale do seba rypu.....hlavne otec do mamy vsetko jej vytyka aj televizor pricom pri non ani nebyva iba sem tam a ked tam je tak otec odtial odide,.....a to neni len to jej otec vyhadzuje na oci, On zije iba z minulosti....vyhadzuje aj veci co boli pred 30rokmi ked boli mlady a ani sa nepoznali.mna to nebavi stale pocuvat....a neviem ako to tu vydrzim cely zivot s nimi....je mi ich luto pretoze brat byva v inej dedine a sestra takisto ide prec a od najmladsich(mam 18) sa asi ocakava zostat pri rodicoch......prosim poradte mi ako to zniest.....neviem ako dalej...........Ďakujem

laraa_

a vies co je na tom veronika najhorsie? ze ja som presne taka ista jak moj otec. nenavidim jeho a tym aj seba. ako on si na mne vybija zlost, tak aj ja na inych - na mojho chlapca :-(((. akokeby som videla moju rodicov a mna s frajerom. ale ja to tak nechcem, chcem sa zmenit, ale to nejde! ja si nepomozem ze som nervak, ze ma vytoci aj malickost, hlupost, blud! moj chalan ma toleruje, lenze aj on uz nervaci, ten co bol dakedy taky kludas. a mna to nesmierne vytaca.

veronika

To poznám.Aj ja mám takého otca. Akurát teraz má vypité a nadáva.Vyhadzuje mame na oči zbytočné veci tiež z minulosti.Už som si zvykla.Ja sa radšej zavriem do izby a pustím si nahlas hudbu.
Ja mám 22r.a čakám bábätko.S priatelom sa chceme osamostatniť a nájsť si nejaky podnájom.Ešte uvidíme ako to všetko dopadne. Ja otca dobre už poznám...jemu sa nič neoplatí hovoriť keď má vypité inak to obráti na mňa. Aj ja čakám kedy už vypadnem z domu.
Moja mama to má najhoršie-už odmalička je taký nervák. Ľutujem ju...ja na jej mieste by som od neho už dávno ušla.Ale som rada ,že mám takú skvelú mamu akú mám.Za nič na svete by som ju nevymenila :-)

laraa_

ja doma nemam oni lepsie. otec je, dajme tomu - alkoholik a nervak. len ma ponizuje a vrieska na mna. no nic, len musime pretrpiet a potom od nich odideme :-(. neviem sa dockat toho dna :-(. len sa bojim o mamku, co s nou bude, ked ja uz pri nej nebudem. najradsej by som bola, keby sa rozviedli, ale to asi, bohuzial, nehrozi :-(.