Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kde hladat kamaratov ,priatela? hladam vychodisko

Príspevok v téme: kde hladat kamaratov ,priatela? hladam vychodisko
janulkaaaaa

Mam 14 rokov a som zufala...LEBO: som sa este nebozkavala LEBO: som este nemaala chalana LEBO: nemam skoro ziadnych kamaratov .!!proste vsetky aj tie najvacsie spaty ktore zacali chodt vecer do mesta si nekoho nasli ja som zacala chidt tiez,chodim uz asi mesiac a stale nic ...to som taka skareda? som rysava a mam pehy...:(...to moze bbyt problem? /ja tomu nezorumiem..kde mam hladat novych kamaratov a frajera ? lebo vsetci hovoria ze krcmy a bary niesu dobry napad...! a kde? zaujmove kruzky neprichdzaju do uvahy ..nemam cas..tak kde inde? ja neviem kde..inak byvam v meste cca 20 000 obyvatelov tazke nic moc moznosti

orionka

Ja som tmavovláska a menim si ju načerveno, mnohym mužom sa to práve páči, možes skúsiť inú farbu, alebo účes. Pehy sa daju skryt mejkapom, pekne sa obleč, správaj sa veselo a sebaisto. Nehovor o tom nikomu - bude ich to otravovať a môžu si s teba robiť posmech. A pri záujmovej činnosti naozaj môžeš najsť prvú lásku alebo aspoň kamarátov - mám to odskúšané. Keď ti dopíšem, idem športovať, samozrejme s kamarátmi. Hlavu hore a usmej sa...

laraa_

neboj, na strednej sa to vsetko zmeni :-). ja viem, ze sa ti nechce cakat. tak skus nejaky novy uces, zmenit farbu vlasov.. zmenu proste..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kde hladat kamaratov ,priatela? hladam vychodisko - Fórum - ZDRAVIE.sk