Kriza vo vzťahu

Príspevok v téme: Kriza vo vzťahu
smutna

Začnem s tým že som strašne na dne:(..po dvoch rokoch ma môj vzťah neviem či krízu alebo niečo také..priatel už necíti ku mne to čo kedysi...myslim si že je to nejaká kríza ktoroou prejdeme ale musime niečo zmeniť...on chce pauzu no podla mna tá nič nevyrieši:(.prosim vas ked ste niečo také zažili poradte mi pretože fakt neviem čo mam robiť..prosim:(

odkopnuty

cesnak - prave preto som to navrhol tifany aby sme to tu nepremenili na chat. asi len tolko. co sa tyka tvojej rady, myslim ze mojej situacii nepomoze.

purblanka

ale veď ok,ten človek chce pomôcť nič viac.Čo ked trochu sa odbočí od témy,ved on si ju založil,a potrebuje aj útechu,a rozptýlenie,nie??

cesnak

Kecajte o sebe na pokeci a nie tam kde ludia potrebuju pradit.poznám také situácie,ale pauza to nevyrieši..zmente svoj streotyp...viac romantiky..celý sexuálny život bol nudný a tak sme si dali poradit,použivanie erotickych pomôcok na základe dohody medzi nami,a začali sme sa viac stretavat ...pomohlo nám to..

cesnak

Kecajte o sebe na pokeci a nie tam kde ludia potrebuju pradit.poznám také situácie,ale pauza to nevyrieši..zmente svoj streotyp...viac romantiky..celý sexuálny život bol nudný a tak sme si dali poradit,použivanie erotickych pomôcok na základe dohody medzi nami,a začali sme sa viac stretavat ...pomohlo nám to..

odkopnuty

tvojim vekom si ma chcela rozveselit? myslim, ze toto nie je chat, tak to tu uz nebudeme "zaplnat" nasou konverzaciou. ak chces, napis mi na ten mail co som napisal nizsie.