Kriza vo vzťahu

Príspevok v téme: Kriza vo vzťahu
smutna

Začnem s tým že som strašne na dne:(..po dvoch rokoch ma môj vzťah neviem či krízu alebo niečo také..priatel už necíti ku mne to čo kedysi...myslim si že je to nejaká kríza ktoroou prejdeme ale musime niečo zmeniť...on chce pauzu no podla mna tá nič nevyrieši:(.prosim vas ked ste niečo také zažili poradte mi pretože fakt neviem čo mam robiť..prosim:(

envy1234

to je super, ze sa neozyvas- ja to vzdy vydrzim len s tazkostami, ale vzdy vydrzim, ked si poviem :-) a ako dlho si sa mu uz ty neozvala prva? cize ked on sa vzdy ozve/pride za tebou, potom mu chybas, ved keby bol s tym spokojny a nevadilo by mu to, naco by sa ti ozyval? :) mozno len potrebuje cas, aby si uvedomil, ze ta naozaj lubi- a ty mu s tym len trosicku pomozes ;-) treba to vydrzat, ale ked za tebou pride, nemyslim si, ze by to bolo "stratene". takze sa neboj smutna :-) a ako sa volas, ak sa smiem spytat, vies, aby som ta nemusela volat podla nalady, lebo sa stavim, ze coskoro budes opat vesela :)

smutna

envy1234:
heh to mas pravdu:).. a oni musia mat stale pravdu,aj ked sa zmylia je to ich pravda:D a prekrutia to jak sa len da aby boli s toho najmudrejsi:)....
no a zatim moj vztah je na bode mrazu .. neozivam sa mu aby sa mi prvyon ozval aby som mu teraz nechala priestor a cas:)..tak ale zatim prisiel kazdy den za mnou:).. tak neivem:)..drzte palcekyyyy babenky

envy1234

je :-) ale najhorsie na tom je to, ze chlap musi mat pocit, ze najgenialnejsi na svete je prave on (aj ked si navstevu kina vymyslela ty:-))))))) no ale bez nich by bola strasna nuda ;-)

smutna

Soraja:
hmmm no máš pravdu v tom čo vravíš...ale vieš on to tak chcel povedať že proste že nieje to také silné ako na začiatku..
hmm ale v tommáš pravdu že si nevedia ani jeden priznať chybu lebo si myslia že su dokonaly:D...a pritom nič pravdy :D... keby nas nemali ta niesu dokonaly:)my dotvarame tu dokonalost ;) neni tak holky?:)

honey

nie su vsetci rovnaki. Moj ex je presny opak.Ani neviete co by som dala za to keby on ma raz tak "ponatahoval" ako to robis ty envy so svojim...pre neho to bolo cosi nepochopitelne.Je strasne dobracisko a ako mi daval neustale aj po vyse 2rokoch najavo jak potrebuje byt len so mnou a s nikym inym mi az lizlo na nervy.Fakt nikdy som si nemyslela zeby sa mi mohlo nieco take stat.Ze to po com vacsina zien tuzi mne pojde na nervy a stalo sa....a to pritom v predoslom vztahu som bola JA ta co "len s tebou a s nikym inym" tak si viete predstavit ako extremne to robil....:)takze vsetkeho vela skodi.A napodiv vedia v tom robit chyby aj chlapi:)

Soraja

babenky, chlapi su strasne zlozite stvorenia a ten moj urcite. Len nechapem jednu vetu, ako niekto moze vo vztahu vypustit. Ze to nie je take ako na zaciatku. Toto moze povedat len uplny somar, pretoze kazdy jeden clovek by si mal byt vedomy tho, ze vztah prechadza nejakymi fazami. Nikdy to nebude ako na zaciatku. Zamilovanost vyprcha,ale laska zostane. Co po takych 10 rokoch spolocneho zivota? To uz by potom nikto s nikym nevydrzal. A nechapem preco niekomu vadi stereotyp, podla mna je najdolezitejsie aby ludia, ked sa miluju, boli vdacni za to, ze su spolu, a je jedno co robia, ci su len tak pri telke niekde doma, v kone, na disko, v kaviarni,alebo na prechadzke. Predsa na kazdy den sa neda vymyslat nieco nove. Ja som stastna, ze ked som s mojim a len tak lezime a cumime do bedne, lebo ja inak napr. TV ani nepozeravam, len ked som u neho. Ale chlapi su strasne divne stvorenia, robia so seba hrdinov, kotri nemaju city a su strasne tvrdohlavi. Teda ja poznam iba takych, ktori si nevedia ani chybu riadne priznat. NO cele je to o tom, ze vztah je o kompromisoch a bud ta lubi alebo ta nelubi. To ze to nie je take ako na zaciatku je uplne debilna vyhovorka. smutna, ty sa netrap, aj ked sama viem ako dokaze laska trapit, ale je to podla mna svinske, on chce pauzu, a ty mas cakat ako debil, ze ako sa rozhodne? ved sam musi vediet, ze co chce. No vravim, chlapi su strasne zloziti. MYslis si ze ho poznas a nakoniec zistis, ze ho nepoznas vobec.

smutna

envy1234:
juuuuj tak dobr epotom:)... jj neozvala som sa mu:)neboj sa na to viem vydržať:)no dúfam že to ajja zvládnem ako ty :)

envy1234

no my sme spolu skoro rok a ja mu davam poriadne zabrat, viem, ze by som sa mala brzdit s tymi mojimi scenami...

nevolaj mu, pockaj si, sak on sa chlap ozve aj sam.. netreba ich uhanat .. nech oni uhanaju nas :-)

smutna

envy1234:
ouuuuugh:)...no tak zatim je to ete na bode mrazu:)..heh..... noooo šak toto že fakt nejaký návodík na nich určite je ked oni sa správajú do jedného rovnako:)...ehhe...juuj čosiii tak to mne by museli zaplatiť aby som jeho odmietla:)ale budemmusieť ajj aniečo také spraviť :).. a jak dlho si už stým svojim?.....
nooo včera bol u mna a ete povedal že nevie čo bude s nami atd:(..ale teraz sa jasnažím nejako samu neozívať a počkám kym sa mi on ozve nech vidím že chce byť so mnou a basta:)...

envy1234

jej, to mam radost, ze uz nie si smutna :-) super, tak drzim palce, a daj vediet obcas, ako ste na tom :-)

inak to aj ja som na toho mojho naviazana a tiez by som bola najradsej s nim, ale ja som nanho zla, strasne zla, furt mu vyvadzam a som ziarliva ako pes a podobne, ale rozhodla som sa krotit... dnes sa chcel konecne stretnut(asi po troch dnoch) a ja som mu s kludom oznamila, ze mam iny program (aj ked naaaaaaaaajradsej by som bola s nim)- a vies, co na to ten moj? uz zacal vymyslat program na zajtra ;-) na chalpov asi vazne treba navod, ach..:-)