RNG-ak si tu,PROSíííM

Príspevok v téme: RNG-ak si tu,PROSíííM
salonka

RNG prosim pekne,nevies vysvetlit co moze znamenat granulacia na rektoskopii?bolo to uz davnejsie/asi 10 mesiacov dozadu do hlbky max. 20 cm/ co som bola,ale nevysvetlili mi nic,ani kontrolu,ale bojim sa-neviem co to je a co to znaci v mojom pripade. prosim pekne,ak ty vies, prosim vysvetli a aj ci sa s tym daco da, alebo ci to moze same zmiznut? dakujem.bola som vlastne koli vnutornym hemoroidom co mi krvacali pri stolici a aj hnacky z hlienmi som vtedy mala dlhsie po brani ATB, ale rekto mi robili,az ked som bola bez priznakov-teda tak po mesiaci a pol,kym ma objednali.este raz dakujem

ćibulka

RNG:mam otazku uživam druhe balenie Aloe vera gel z Vašho internetového obchodu. Chcem vediet kolko baleni môžem užit. Prosím odpovedzte

RNG

neviem presne co tym lekar myslel, ale granulomy su drobne(niekedy nie celkom drobne) utvary nepotrebneho tkaniva, ktor sa v crevach vytvaraju dosledkom zapalov.
Pravidelne dobre precistovanie criev(hodne zeleniny a roznych vlaknin extra ako psylium, lanove semeno, ovsenne vlocky) masivne nasadenie dobrych probiotik a pripadne uprava crevnej flory protizapalovou Triphala zmesou by to malo vyriesit.