Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vyzrazky na zaludi ..................pls.... pomozte

Príspevok v téme: vyzrazky na zaludi ..................pls.... pomozte
martin82

Caute..prosim o radu resp. pomoc nikoho kto sa vyzna abo mal podobne preoblemy... mam na zaludi cervene mam pocit ze aj mokvajuce vyrazky... najpv sa objavi jedna a potom mam cely zalud vysipany... uz ma to trapi dlhsiu dobu stym .. ze po tomto scervenani tie miesta vyschnu a akoby sa osupe koza a zas je secko v poriadku az kym zase neochoriem ..pretoze tieto problemy sa mi vracaju vzdy ked som chory.. ako prechladnuty myslim .. som dost nachylny na prechladnutie mocovych ciest aj ladviny som uz mal prechladnute .. a toto sa mi vzdy objavi ked som akurat prechladnuty... uz mam nato nervy .. vzdy ked to zmizne tak to neriesim ale ked sa to znova objavi ... najradsej by som si ho privrel do dveri :) doktorovi moc nechcem ist .. iba ked to bude nevyhnutne .. co by ste poradili ?? diky moc

alzbetka

som zena ale ja by som si na to davala vodu na vyrazky..ako na tvar..a keby to nezmizlo tak by si mal ist k doktorovi....moze sa to zhorsit

agina

A co keby si predsalen navstivil doktora? Ved ti z nosa neodhryzne...
Na mocove cesty a mechur je vyborna D-manoza a brusnice. Na stranke -odkaz odstránený- ich najdes, treba si ich pytat od predavaciek bud v Slimaku v Bratislave, alebo v Lucenci. Z Lucenca posielaju aj na dobierku.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vyzrazky na zaludi ..................pls.... pomozte - Fórum - ZDRAVIE.sk