Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čaj Taheebo, Lapacho

kvetinka11

ahojte!cajik pijem uz asi 4 mesiac:)nechuti najlepsie ale zvykla som si:)akurat sa chystam spravit si prestavku nejaky tyzden, budem pit zihlavovy caj...musim povedat ze skoro kazdy mi hovori ze mam lepsiu tvar ako predtym...musim povedat ze naozaj mi pomohol...nezapaluju sa mi tak uhry ako predtym...ale stale mam akne...teraz by som chcela este vyskusat konopny krem...uvidime co to spravi....drzte palce..:))

didda

Ja som mala tiež problémy s vyrážkami na brade... pila som čaj Lapacho a po troch baleniach mi zmizli.. tak len doporučujem

borovica

Čaj Lapacho je podľa mňa dobrý v pohode sa dá piť. Ja som ho dávala dcére tiež kvôli akna. Pila tento čaj a dávala si ho aj ako obklad na tvár. Ďalej treba upraviť trávenie, ja som jej dávala ráno na lačno kefír alebo acidko a teraz si dáva ráno aktíviu. Jej to pomohlo na vyčistenie pleti, ale potrebuje to čas aspoň mesiac.

luxina

to ta uprimne obdivujem ze dokazes ten caj lapacho pit . ked som si ho spravila a pricuchla som k nemu urobilo sa mi zle a hned som ho vyliala este par dni ked som si na to spomenula tak ma az striaslo. inak som citala v lunarnom kalendari ze dubovy odvar je dobry na akne ked si s nim preplachnes tvar kazdy den

mma

skuste si rano aj vecer natierat tvar cajom z lipkavca a malo by to pomoct tak asi za 2 tyzdne. mozno za tyzden
je to taka popinava rastlina ktora odspodu je trochu drapkava a prve vyhonky su uz aj teraz... prajem vela uspechov PS:mne pomohol

ppp

ahoj, v knihe od marie treben som sa docitala aka je zihlava dobrym liekom, skus pit zihlavovy caj cca liter denne, alebo si precitaj na co vsetko je dobry, pekne ta precisti zvnutra, urcite ti pomoze, skus a potom daj vediet co a ako, hm?

kvetinka11

kupila som si cisty caj Lapacho,pijem ho uz 2 tyzdne,zatial nevidim nejake velke zlepsenie ale plet sa mi uz tak nemasti.pouzivam aj antibakterialne mydlo.má niekto skusenosti s pitim caju Lapacho???prosim piste.som zvedava na ine nazory.

RNG

Co tak skusit vysadit vsetky vyprazane vyrobky, hydrogenizovane(stuzene ) oleje a vacsinu mliecnych a brat zinok na akne?
Problem je hlavne zvnutra, da sa ovplyvnit vyzivou a hormonami(zinok potlaca vyrobu dehydrotestosteronu, ktory za tym vsetkym je)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čaj Taheebo, Lapacho - Fórum - ZDRAVIE.sk