len sa potrebujem vypísať

Príspevok v téme: len sa potrebujem vypísať
lumi1

do piči so životom
do piči so školou
do piči s rodinou
.
.
všetko je to na piču. Prečo tak hovorím? Pretože mojej rodine som vždy bola len ťarchou. Pretože jediné čo mám je to že mám 20 rokov a základoškolské vzdelanie. Pretože mám povesť feťáčky lebo som sa predrogovala. Pretože, na ruke mám jazvu že som to chcela ukončiť. Pretože som strávila mesiac na psychiatrii. Pretože trpím depresiou a adaptačnou poruchou...tak čo teda mám? Čo ma má tešiť na tomto svete? Prečo mám žiť taký život? Do piči so životom!!!

monika11

chod sa pozriet na destke onkologicke oddelenie, alebo na onkoplucne a vies co, skus byt uzitocna, a zamestnaj sa na nejakom podobnom smutnom mieste,kde tvoju pomoc vsetci ludsky ocenia, vsade potrebuju lacnu pracovnu silu ci dobrovolnikov, ked nic ine, pomozes inym, a myslim, ze nebudes mat cas rozmyslat nad tvojou nepotrebnostou, lebo toto sa vtedy zmeni, zistis, zistis, kolko je bolesti na tom svete, kolko bezmocnosti a mozno budes dakovat bohu, ze mas dve zdrave ruky aj nohy, a ze mas moznost sa plnohodnotne zapojit do zivota

juja

Ja sa neviem presne vciti do tvojho sveta....iked i ja mam niekedy depresie...popis nam nieco viac o zivote...mas priatelov...ak nie najdi si ich ti vedia niekedy pomoct viac ako rodicia...ja sa s rodicmi o problemoch nerozpravam...skus si najst kamaratov ktori maju podobne problemy ako ty..napriklad niekoho z tych co s nimi chodis na terapie...ja som bola u psichologa u psychiatra...a poviem znenavidela som ich...deprimovali ma...zhorsovali moj stav a rodicia ma nutili k nej chodit...ja som to nenavidela...az potom ako som tam prestala chodit som nabrala sebavedomie spamatala som sa z hluposti...tak neveim...aky mas vztak k lieceniu u psichiatra ? ... neznervoznuju ta niekedy ich rady ?? lebop podla mna vedia radit a povedia ti co je spravne a co rob...ale oni sa nevedia vacsinou vcitit...a robia to tak aby to bolo podla nich spravne a mne to napriklad nevyhovovalo...asi som doteraz vadna

ShaulaThalit

Ked chce, pojdem s tebou. Na mna kazdy tiez serie. A je mi zo seba zle. najlepsie skocit niekde z mosta alebo sa utopit a najkrajsia smrt...lieky na spanie. Zaspat s pocitom kludu....a nezobudit sa nikdy.