laska

Príspevok v téme: laska
neznama2

Mám taky mali mozno velky problem...dala som kopačky chalanovi po 7 mesiacoch a chcem sa teraz k nemu vratiť...len neviem ako mu mam povedať to ze sa to už viac krat nestane a to ze potrebuje ziskať dvoveru vomne ako mu to mam povedať ....prosim vas o rady....citime stale k sebe lasku aj on kumne aj ja k nemu ja sa chcem k nemu vratiť len on nevie či mi moze ešte dvoverovať...prosim o rady

babatko

ahojte...s kamaratom vychadzame welmi dobre teda az moc dobre...je to ako keby sme spolu chodili ale nechodime...lebo on nechce vztah ze mu to takto vyhovuje...nwm co si mam o tom myslet.jako ja to slovo chodenie nepotrebujem ale aj tak..:( nechapem to..

lucka

mam problem chalan sa mi paci mozno aj on ,neviem ako sa ho mam spytat ci ma chce je to dost iny chalan poradte mi prosim.

katty19

možno by ma zaujímali tie okolnosti, neviem, niečo podobné som zažila, ale už sme sa dokopy nedali, lebo tie okolnosti boli fakt mimoriadne a možno nepochopiteľné, stráááášne veľa trpezlivosti ti prajem, neznama2

neznama2

To teda neviete ake boli okolnosti...ale to je jedno teraz ale viem ze sa navzajom lubime a tebe sissa chcem povedať ze mne o toho chalan strašne ide....vieš?

okolo

nechapem..preco ked sa niketo s niekym rozijde potom ho chce naspat..ale neuvedomuje si ako tomu cloveku ublizil,ked ho poslal do riti!!!

sissa

Nexcem byt hnusna, ale nie som si az taka ista ci to je laska. Vela ludi blaboce o laske a ako tu druhu osobu miluje, ale keby to tak naozaj bolo tak sa s nim asi nerozides neznama2. sice neviem za akyx okolnosti a preco sa to odohralo, ale moj nazor je ze tebe mozno ani tak nejde o toho xalana....
hm?....