problemi pri sexe

juli

nemusi byt hned chyba v tebe.Pre bod G skuste najst inu polohu.DO kosti jej vrazas mozno preto lebo si pre nu velky.citala som o tom.a zo stipanim by som sla este raz na gyndu.vela stastia.

milos

tak ti dakujem, za radu a chem sa ešte oopítaať ked som hore tak jej nechtiac vrazim do kosti ako tomu predísť a ako mam najs s penisom bod g s prstom so ho našiel no ale s penisom nech robim čo chcem tak to nejde nevviete mi poradiť

durka

ale moze to byt aj z toho ze nie je dostatocne vlhka, ak to robite dlho tak vyschne a boli to, skuste lubrikacny gel, nemusi to byt infekcia.

plk

Ooo nieco som pre Teba nasla, nieco co som ti uz aj ja spominala. Otvor si rubriku Sex sexuologia a konkretne temu kvasinky+sex a kludne to daj precitat aj priatelke. Drzim vam palce,pekny vecer

pik

Ahoj,problem moze byt, ze tvoja partnerka ma nejaku infekciu.Uz som to par krat mala som hrozne hakliva na prchladnutia ale.. Nakazcom moze byt aj partner.Ak si bol nahodou niekedy prechladnuty a pri cikani ta prip aj rezazlo,mozno si to uz zazil a mal si v tej dobe styk so svojou priatelkou je isto,ze sa infekcia preniesla na nu.Aj keby si to pri cikani necitl ale prechladnuuty si bol sa to pre nesie.Tebe sa moze zdat,ze si zdravy ale vzdy sa to az odzrkadli na nas.aspon tak to mne moj lekar vysvetloval.Partner nemusi vediat o nicom on neciti nic, az partnerka neskor. Najma nech zajde ona k svojmu lekarovi, prip. aj obvodnemu si dat vysetrit moc, jedno z druhym sa prenasa a bude tak nech ma aj to v poriadku.Prepac,ze ti to takto pisem ale je to tak. My tieto infekcie velmi lahko dostaneme aj na kupaliskach ci nebodaj co hadam nerobi si sada na verejne zachody. Ale aj zalezi ozaj prepac ale chcel si vediet... teda ako si po stolici utiera zadok pretoze tam je najviac bakterii.No ale ty jej tazko budes hovorit ci sa pytat ako si ho utira a ak by nevedela tak urcite smerom von , nie dovnutra kedy zanasa necistoty na vaginu. Asi tolko odo nma. Najma nech ide k lekarovi, urcite jej da dobre lieky a bude mat pokoj. Mna taketo veci vzdy velmi trapia, je zvlastne, ze ona to trpi. Mozno da potom jej lekar tabletky aj tebe a budete musiet bbyt par dni bez styku.Prosim vydrz to a tabletky aj ty jedz kazdy den ci podla predpisu, stohi to za ten klud a pohodlnost zeny. Je to len taka prevencia pre teba zbavit sa nejakych infekcii, ona dostane urcite nieco ine. tak zatim.

milos

a čo to je no ale ked sme začinali so sexom tak ju štipala a ginegologička jej povedala že je podráždena a že to prejde no ale prešlo ta iba na chvílu a je to tu zas no a niet sa toho zbaviť a ja si mislím že je problem vo mne že to poriadne neviem