Neprijemne krce

Príspevok v téme: Neprijemne krce
elab

Ahojte, mam taky problem s ktorym si neviem rady kedze moj gynekolog ma dovolenku a ja mam cochvila dostat menzes takze vysetrenie nepripada do uvahy. No a teraz k mojmu problemu. Ide o to ze mam velmi citlive na dotyk miesto pri vchode do posvy, cele je to take neprijemne na dotyk,akokeby to bolo predrazdene a druhy problem je ze ked sa vzrusim a dojde ku stahom v posve, tak su sprevadzane velmi neprijemnym krcom a ked dojde k orgazmu tak celym mojim telom prejde velmi ale velmi intenzivny a neprijemny krc. Proste ten orgazmus nie je spravadzany prijemnymi pocitmi ale krcom. Neviem cim to moze byt, nikdy som taky problem nemala. Podotykam ze som panna. Prosim poradte mi co to moze byt a co by mi mohlo pomoct. Len jednu vec este dodam ze som sadla na studenu lavicku a odvtedy mam tu citlivost na dotyk ale tie krce nastali az pri uzivani Biseptolu ktory som brala

zenska 1

asi to bude bakterialnehopovodu, bude rea ist ku gynekologovi a nasadit liebu bud tabletkami abo nejaky vaginalny krem.su aj volne predajne,pokial ide o mensi problem tak jenamazol(vaginalny krem)stoji asi 4 eura.

consuellaII

ahojte, mam rovnaky problem, neviete mi nikto aktualne poradit? prosim :( jasne, ze ku gyn. pojdem, ale bohuzial mozem az za 2tyzd., nakolko som v zahranici a tie krce sa stupnuju. DAKUJEM

saoaj

prepac vobec Ti neviem pomoct.asi predsa len ten doktor Ti povie co je vo veci.chod aj za inym,a vysvetli co je vo veci,ja by som sla na tvojom mieste:)