láska

bibiq

sice ja mam este len 20 rokov, takisto citim to co ty...som taka sama, nie je tu nikto pre mna, koho by som lubila a kto by lubil mna...aspon keby okolo mna nebolo tolko zalubenych kamaratov, tak by som to tak asi moc smutne nebrala...lenze je sobota vecer a ja sedim doma na zadku, lebo kazdy ma niekoho a ja som sama...uz ani len kamaratky na mna nemaju cas, co uz aj toto mi pridava na tom, ze som nestastna...chcem iba lubit a byt lubena...viem, mozno mam este cas, alebo cas ma pre mna nieco pekné pripravené: Život je ako stavebnica. Stačí odobrať jedinú kocku a všetko, čo sme stavali sa nám zrúti! A až neskôr pochopíme, že to zrútenie bola vlastne šanca postaviť niečo ešte krajšie".....

lenka24

slzička, potom on určite nebol ten pravý, ver mi. Oni iba na nás niekde čakajú. Len treba mať trpezlivosť, a vyčkať, a nevrhnúť sa hned do prvého vzťahu, ktorý sa nám naskytne. Ani ja už nemám sily, ale verím, že aj ja budem raz milovaná, lebo každý si zaslúži, aj ty, aj ja, každý. čítala som knihu Zápisník jednej lásky, autor ma nenapadá, no takú lásku by som chcela zažiť, čo bude trvať do života. Dúfam, že nebudeme musieť dlho čakať. A ver mi, nie on ti bol súdený. papa

slza_

lenka, budem mat onedlho 23 a takisto ma moc trapi to, ze som nezazila a nepocitila naozajstnu lasku :( vlastne som sa priblizne pred rokom prvykrat naozaj zamilovala do pre mna moc vynimocneho a dobreho cloviecika. Nikdy predtym nikto vo mne take pocity nevzbudil. A tak som tak nejak dufala a snivala, ze by sa aj na mna mohlo konecne usmiat stastie, ved som cakala tak dlho... ale teraz viem, ze to nie je vzajomne. Citim sa strasne, tak sama a je vo mne uplna prazdnota. Uz neverim a necakam, ze by sa mohlo nieco zmenit. ovladol ma pesimizmus. velakrat sa pytam PRECO! ved kazdy si zasluzi milovat a byt milovany. Cakala som dlho na toho ako sa hovori "praveho" a ked uz som ho stretla, tak ma ta laska k nemu len nici :(((

petiqa6

hlavne nezufaj, toho prave uuurcite este len stretnes:) a tym, ze si si na neho az doteraz pocakala, o to bude vas vztah vzacnejsi. no a ja na tvojom mieste by som HO urcite nehladala niekde na diskoteke. skus uplne zmenit spolocnost a navstevuj aj ine miesta. vyraz si niekedy s kamoskami na cisto babsku jazdu, prechadzajte sa len tak po meste, daj sa na nejaky sport alebo nejaku aktivitu, kde sa budes stretavat s ludmi, alebo si vyjdi von s kamosmi tvojich kamosiek, samozrejme volnymi:) moznosti je dost. a laska pride sama, najlepsie je ked sa uvolnis a nebudes na nu taka upata a ona coskoro urcite pride:)

lenka24

zuzulieena keby si mala pravdu?! už nato čakám skoro 24 rokov
petiq6 stretla som už, ale vždy boli zadaní, ale v podstate je to jedno,lebo keby ma boli naozaj chceli, tak by vybrali mňa, nemám pravdu? nie som dosť zaujímavá, chodím do spoločnosti, na diskotéky myslím, ale tu chodia iba veľmi mladý, inde nemám možnosť :-(

petiqa6

to urcite nie je tym, ze ta nikto nechce. mozno prave ty mas voci muzom urcity odstup, nie? chodievas do spolocnosti? alebo stretla si uz niekoho, na ktorom ti naozaj zalezalo?

petiqa6

a nebudete to tym, ze si este nestretla toho praveho? alebo naopak, stretnut si ho aj mozno stretla, len ty sa stranis? hm?

lenka24

ja neviem,jednoducho sa neviem zamilovať, a už má 24 :-(, tak by som to túžila prežiť, aké to je. platonickú lásku som už prežila, ale takú opätovnú skutočnú nie :-(