Milovanie neplnoletej s plnoletym

Príspevok v téme: Milovanie neplnoletej s plnoletym
kokakola

mam 14 a moj ptiatel 17...začali sme spolu chodit pred 2 mesiacmi a už sa chce milovať ale ja sa na to necitim pripravena...povedala som mu že nech počka aspoň kym budem mať 15,ale on to chce teraz...vraj to k laske patri
prave pre toto som s nim nechcela chodiť a len ho tajne lubiť...čo mam spraviť???je pekny,mily a ma ma rad a som si 100% ista že by ma pre tuto vec neopustil,aj ked to už svojej byvalej babe urobil...mam mu isť po vôly

serrra

Moja ja mám 20 a ešte som nespala s chlapcom a poviem ti, že mi to ani nechýba. Ak ťa naizaj miluje, tak počká. Nie je nič krajšie ako ked ste spolu telesne, a ak to chcete obaja, a nie z prinutenia. Ak maš takýto názor, tak si ho nedaj vziať, lebo potom je to o ničom....Ak ťa nuti, nemilujeťa, ja to viem, prežila som to.........potom môžeš ľutovať.

liana

mna chalan nechal tiez,preto ze som s nim nechcela spat...ale spamatala som sa z toho a teraz mam uzasneho chalana ktory velmi rad pocka kym budem pripravena...:)
nerob to ak sa na to necitis!

lila

Moja zlatá, nepokaz si život!!! Stačilo mi ,že si napísala ,že to už svojej bývalej urobil. Opustil ju keď sa s ním nechcela vyspať? Nerob to, ide tu o Tvoje rozhodnutie a pokiaľ Ťa opustí nesmúť za ním, nestojí za to.Sex je už iba tá čerešnička na torte, láska je o inom.Si ešte mladá a ty musíš cítiť , že to je ten pravý a hlavne to musíš chcieť Ty. Užívaj si krásnu mladosť a vyčkaj na ten správny okamih. Nič nezmeškáš, môžeš tým iba získať.

Dug

Je prirodzene ze to skusa, muz ked sa potrebuje vyburit tak skusa co sa da. Ak sa necitis pripravena, v ziadnom pripade sa nedaj ukecat a razne mu to zatrhni. v 14 sa fakt nemas kam ponahlat, prilezitost ti neujde, tak sa neponahlaj kym nebudes sama ready.

človek

dievca zlate neurob hlupost ak to ten tvoj fesacik nevie pochopit tak ho osmrkaj lebo jemu urobis dobre a ty si pritom mozes znicit zivot tak sa rozhodni spravne

TommyNo

Uvedom si to, že ak Ťa nechá, už nikto Ti nevráti panenstvo. Síce je to vecou názoru, ale môžeš sa sklamať! Ja poznám veľa dievčat, ktoré chalanovi verili a on ich zradil. A pritom panenstvo chceli stratiť len s tým, koho budú navždy ľúbiť.. a aj on ich. No sklamali sa!

TommyNo

Nechtiac som stlačil enter, hoci som nedokončil a odoslal som to. Chcel som dodať, že si myslím,že máš na vec správny názor, ak si myslíš, že na to nie si pripravená. Nič tým nestratíš, ak počkáš.. a myslím, že s mojím názorom by sa zhodol aj odborník. Musíš si jednoducho veriť! Vedieť, čo chceš Ty sama. Len na tom záleží!