Mozem byt tehotna?

Smile2114

Ahojte ... potrebujem poradiť . S mojím priateľom som mala nechránený sex a spravil sa mi na brucho a asi po 5 sekundách ho dal naspäť dnu ... môžem byť tehotná ? prosím poraďte mi Ďakujem

dedra555

Tak dnes som sa konečne odhodlala k lekárovi. Tehotenské testy som mala negatívne, vyšetril ma prehmatom a tehotenstvo nepotvrdil. Vraj je normálne keď má žena raz či dva krát do roka namiesto menštruácie len špinenie. Nerobil mi ani sono ani mi nezobral krv. Neviem či bolo jeho konanie správnte. Bola by som kľudnejšia, keby mi tú krv predsa len zobral, ale nechcem tam zase nacupitať že vezmite mi krv, lebo vám neverim :D Neviem, poradte niečo :)

dedra555

Dakujem za názory, dnes mám pocit, že je to špinenie trochu silnejšie. Pociťujem bolesti v podbrušku, keď sa smejem, také slabé, akoby pichanie. V pondelok sa chystám k lekárovi. Dúfam že to nebude tehotenstvo :( Mám toho teraz veľa a neviem akoby som zvládla dieťa

maruska123

dedra tazko povedat, ci si tehotna, skus si urobit test este po tyzdni

ale podla mna to moze byt aj cystou, ked ta picha na jednej strane, takze chod k lekarovi cim skor

Alica81

Ahoj debra555, asi ta nepotesim, ale ked si dostala len slabe spinenie namiesto menstruacie tak si pravdepodobne tehotna. keby to bolo tymi liekmi tak by ti len maximalne meskali. chcelo by to krvne vysetrenie. ak nevies kam, alebo chces diskretne napis mi email

dedra555

Dobrý deň ! Chcela by som sa opýtať na názor. Mala som s priateľom nechránený pohlavný styk, pričom sa do mňa neurobil. 21.11 som mala dostať menštruáciu, namiesto nej som dostala len slabý, hnedý výtok. 22.11 som si robila test, tak isto aj 23. Boli to dva rôzne testy a obydva boli negatívne. Cca pred dvoma týždňami som sa liečila Etizolom, len tabletkami 250 mg 3krát denne. Myslíte že to môže mať vlpyv na MS ? Ziadne iné príznaky tehotnosti nepociťujem, nebolí ma ani brucho ako zvyčajne. Avšak sa mi stalo, že skoto zakaždým ma pri orgazme pichlo na ľavej strane podbruška. Budem vďačná za všetky vaše názory. Dakujem

evik1

Slamka,ešte si aktuálna? alebo už vieš prečo ti býva zle? ja som ťa chcela ukľudniť,že to bude skôr tou psychikou,lebo ked som ja chcela otehotnieť,myslela som,že to je nič,ale omyl.3x som si robila test,lebo aj menzes meškal a nebola som ,potom až o také dva mes.sa to podarilo.