Mozem byt tehotna?

anjelik2011

Cawte, chcem sa opytat... Mam dost dlhy menstruacny cyklus, mala by som dostat menstruaciu priblizne o tyzden a pred par dnami som mala nechraneny sex. asi o pol hodinu na to som to dostala ale o tri hodiny som uz len spinila, tak to bolo este naslesujuce dva dni a teraz uz vobec nic, myslite ze to by mohlo nieco znamenat? dufam ze nesom tehotna lebo ma trafi slak... prosim poradte dakujem L

slamka6

ahojte chcem sa poradit.neviem ani ako to opisat ale pred mesiacom som mala styk.menstruacia prisla normalne ako mala.testy som spravila uz asi tri.vsetky s jednou ciarkou.byva mi zle od zaludka a aj zavraty mam.je mozne ze test sa myli a ja som v tom?alebo mozem byt kludna a hladat dovod niekde inde? dakujem

jaanuskaa17

mám problém....pred 4 dnami som mala s priatelom sex a pouzivali sme ochranu, ale pocas neho sa nám kondom roztrhol, ale nejak sme si to ani jeden neuvewdomili a pokracovali sme asi dalsiu cca minutu bez neho. moze sa stat, ze som otehotnela???

katika10

chcela by som sa spytat,či môžem byť tehotná ked som celý mesiac nezobrala tabletky. Menzes som mala dostat okolo 15teho a este ho nemam. mala som sex bez ochrany.

Ema132

escapelle stoji 24e, no musis ju vziat do 72 hodin po nechranenom styku a najvacsiu ucinnost ma ak ju zoberies do 12 hodin..lenze ta ucinnost je aj tak len 70%

aluska

cukricek nebudem to ignorovat lebo si uvedom co robis..ty si tu zamerne vyynucujes, aby ti niekto napisal silou mocou ze tehotna nie si...ale to ti nepomoze..