Mozem byt tehotna?

aluska

cukricek nehnevaj sa na mna, ale ked ti tu niekto 30krat napise ze tehotna nie si, lebo to je skoro uplne nepravdepodobne, tak neviem co to tu rozoberas..tak chod doktorovi alebo si urob 2 testy a uvidis

mrkvicka12

cukricek
niet zaco :) ja som taketo mala tiez pre dpolrokom :/ a este teraz mavam nervy :/ lebo aj bruko kusok podrastlo ale tak sviatky tak sa ani nedivim :D.....a menstruacia este nic?

aluska

cukricek jedine zeby si bola panna maria, tak by si otehotnela..si trapna..nehapes z nemas byt z coho tehotna????radsej nesexuj vobec, narobis si len prusery

tinkibinki

urcite nie si aj ja som takto stresoval..teraz by som bola v teoretickom 5 mesiaci ale priznaky ziadne a brusko nemam ziadne tiez mam len 17 cize by to nebolo boh vie co :) niesi neboj sa :)

mrkvicka12

cukricek911
no tak to sa naozaj nemas coho bat menstruacia pocas tehotenstva je slaba a kratka...len krv a nie vela takze bud naozaj vpohode

mrkvicka12

naozaj nemas z coho a to ze si hladna si nahovaras proste ies ze to je priznak a psychika.....a ked ste mali styk a na chvilu ho doteba dal uz sa predtym spravil?

lupienok77

no mne to otak zaberalo ze 5 dni pred menzesom a 5 po nom sme isli naplno s partnerom a neotehotnela som...takze podla mna to funguje tie neplodne dni...ale netreba riskovat clvoek nkdy nevie :-)

mrkvicka12

cukricek911
nie si tehotna cyklus mas rozhadzany z tabletky po neboj sa a ked si uz raz mala menstruaciu a nebola extra slaba nemas sa coho bat naozaj.....hlavne sa nestresuj

Nikki1111

áno je to úplne isté že nemôžeš byť tehotná! nemáš byť z čoho a keď si k tomu mala ešte aj ten menzes tak to je väčšia pravdepodobnosť že ťa zajtra trafí blesk ako to že budeš tehotná..