Mozem byt tehotna?

zuzicka0002

dobrre.ale je tu aj dalsi poznatok. dal ho do mna len kusok. nie celý. len ho tam chílku mal a vytiahol von. žiadne pohyby nerobil. a už by sa mi aj tak neoplatilo užiť tú tabletku.je totiž neskoro:(:(

Ema132

ja si myslim, ze je tam moznost otehotnenia kedze sa spravil mohlo tam nieco ostat..spermie sice na vzduchu preziju mozno 2 sekundy ale jemu mohlo ostat este vo vnutri a vyjst pocas styku..ale ta moznost je minimalna...no nikdy nevies.. take nieco ze hormonalna antikoncepcia? alebo teda escapelle ked uz sa nieco taketo prihodi, stoji presne 24e ale treba tu tabletku zobrat tusim do 72 hodin od styku..no najlepsie je do 12 hodin tusim, vtedy ma najvacsiu ucinnost v zabraneni pocatia:)

pharmist

Osem dni po menzese je akurat cas ovulacie. Keby si bola v inej faze cyklu, tak pravdepodobnost by bola minimalna. Avsak takto sa moznost otehotnenia zvysuje. Z velkej pravdepodobnosti sa nie je coho bat, ale ak si chces byt ista a urcite deti este nechces, tak si zadovaz postkoitalnu tabletku. Je to len zvysena davka hormonu, pri obcasnom uziti nema vedlajsie ucinky alebo nasledky.

Tessy06

súhlasím s pharmistom, spermie dlho na vzduchu nevydržia... ale vieš, my ti tu povieme, že nie... a o 9 mesiacov budeš kočíkovať... hm, ja by som to neriskla

Tessy06

zuzička... ked si nie si istá berie tabletka .. "tabletka po" stojí cca 20 - 25 eur, ale je to stále menej ako interrupcia... aj ked viac ako kondom

zuzicka0002

ahojte, mám problém! Mohli by ste mi niekto prosím Vás poradiť? Včera som robila rukou partnera, urobil sa...Neskôr asi o hodinu prišla ďalšia situácia, dal ho do mňa ale to len asi na 10 sekúnd. Ani si ho predtým neumýval..Nič podobné.. Bojím sa, či by som mohla zostať tehotná. Ale nespravil sa do mňa. Bojím sa aj tej vody, čo z neho ide...Lebo viem, že obsahuje aj spermie.A ja som tú vodu na ruke cítila.Prosím o radu!!!! Ďakujem!