Mozem byt tehotna?

weri

ja som s frajerom sexovala rok bez ochrany a nikdy som neotehotnela. dobre vsak? az sa zamyslam či nieje problém v tom, že možem byt neplodna:( to je ten horsi problém

dadula7

trevis, to ze ti meskaju par dni, este nemusi znamenat, ze si tehotna. odporucam ti pockat este par dni a potom si znova urobit test. to, ze si tehotna sa moze ukazat az o niekolko dni. nie hned :))

trevis

Ahojte potrebovala by som poradit.S priatelom sme malitento mesiac dva krat nechraneny pohlavny styk,nebranili sme sa dietatku.Minuly mesiac som uzivala antikoncepciu,ale v septembri som ju prestala brat.Menstrulaciu mam pravidelnu.A menzes som mala dostat teraz 10teho ale stale som ho nedostala.Mam napatie v prsnikoch a aj ma bolia.A v noci som sa zobudila na poriadny hlad.Vcera vecer som si robila tehotensky test RapiClear a vysiel mi negativny.tak neviem co si mam o tom vsetkom mysliet.Pretoze vzdy ked som mala dostat menstrulaciu v ten den ma pobolievalo dost v podbrusku. A teraz nic take necitim.Poradi mi prosim vas niekto????najde sa nejaka zlata dusicka?dakujem

trevis

Ahojte potrebovala by som poradit.S priatelom sme malitento mesiac dva krat nechraneny pohlavny styk,nebranili sme sa dietatku.Minuly mesiac som uzivala antikoncepciu,ale v septembri som ju prestala brat.Menstrulaciu mam pravidelnu.A menzes som mala dostat teraz 10teho ale stale som ho nedostala.Mam napatie v prsnikoch a aj ma bolia.A v noci som sa zobudila na poriadny hlad.Vcera vecer som si robila tehotensky test RapiClear a vysiel mi negativny.tak neviem co si mam o tom vsetkom mysliet.Pretoze vzdy ked som mala dostat menstrulaciu v ten den ma pobolievalo dost v podbrusku. A teraz nic take necitim.Poradi mi prosim vas niekto????najde sa nejaka zlata dusicka?dakujem

etiende

priatel sa mal ist po spraveni vymocit. Takto by z mocovej trubice odisli spermie. Neviem, preco robite prerusovanu suloz, ked nejazdite podla pravidiel. Ja fungujem na prerusovaku 5 rokov a jedno zo zakladnych pravidiel je, ked sa partner urobi, je styku koniec. Aj ked sa vymoci... Tak sa modli, aby si neotehotnela a zacnite pouzivat antikoncepciu, taketo "macanie" sa moze skoncit zle. Nechaj si to na to, az budes vydata zena a nastudujes pravidla prerusovaneho sexu.

hifi

ahojte chcela by som sa tu spytat, môžem byť v tom keď sa moj priatel spravil ale nie do mňa až po 15 minutach ho dal na chvilku do mňa ? ...prosim poraďte mi lebo už som s toho uplne zufala ...kolko maju životnosŤ spermie keď nie su vo mňe? ..

jednoockoo

uz som pisala do inej temy, ze najvyssie riziko otehotnenia je prave po menstruacii, co mi potvrdil aj moj gynekolog, lenze zeny si to s oblubou mylia, takze pozor na to! :)

fallo

No tehotna mozes byt viac ako na 70%.
Kup si v lekarni tabletky,ale je potrebne ich pouzit cim skor....do 48 hodin.
Vela stastia a aj viac rozumu na buduce.