Mozem byt tehotna?

olik

Lila8 urcite nie si tehotna,to teraz vobec nemozes vediet,ale ak sa nespravil v tebe tak je velmi mala pravdepodobnost,radsej vsak uz bez ochrany nesexuj,ked nechces kocikovat.

lila8

ahojte chcela by som sa tu niekoho spytať môžem byť tehotna, keď som mala nechranený pohlavný stik alee nespravil sa do mňa to viem na 100% ...myslite že som v tom ?

zebyMama

vcera mi v praci bolo neznesitelne zle a akurat ocakavam MS ale akosi nechodi...tiez ma zvyklu bolievat tak tyzden pred menstruaciou prsia a teraz nic..dokonca som si vsimla ze mi troska stmavla bradavka...mozem byt tehotna?? ako tak ratam bol by to zhruba 4 tyzden! :))

Laurika111

S priatelom som nemala styk,ale robili sme sa naraz a ked sa vystriekal tak nechtiac na svoju ruku ktorou ma prave robil. Este som panna,je mozne ze som tehotna? priznaky este nemam ale starsne sa bojim.

ssamaraa

som rada,ze som natrafila na taketo forum a bola by som rada,keby mi niekto odpisal prosim. maznali sme sa s priatelom,ale nemali sme sex. ked chcel ist dnu,stopla som ho.citila som ale,ze sa ma dotkol a nieco mohlo ist dnu.ppvedal vsak,ze sa neurobil. tiez mam stale nejake cudne bolesti v bruchu,dufam,ze len stres. dnes rano ma trochu boleli aj prsia.je sanca,ze mozem byt tehotna aj ked sme nemali styk? prosim poradte.

dakujem

hope

saxana221 - no ak je vsetko v poriadku tak by nemal byt problem, mne lekar odporucil jemny styk, inac je najlepsie spytat sa lekara ako to vidi on.

saxana221

ahojte baby chcela by som sa vas opytat,ci mozem sexovat ked som v prvom mesiaci a ked ano tak do ktorreho mesiaca dakujem

gruli

Mozem byt tehotna ked som mala pohlavny stik potom my meskala menstruacia a potom prisal je mozne zeby som bola z toho pohlavneho stiku este tehotna ?