Surne pomoc, potrebujem postinor ?

Príspevok v téme: Surne pomoc, potrebujem postinor ?
jossto

Ahojte. Dneska som poobede bol s mojou frajerkou ja som ju vyprstoval potom sme sa milovali ale s kondomom tam som si 100% isty ze sa nic nestalo ale potom este ma vyhonila a ja som ju nato este raz lizal a prstoval.
Cize je to tak ze ja som ju ani nenapustil ani som nic viditelne nemal na prstoch, ale sa bojim ci tam nemohol byt nejaky povlak alebo zvysky:(. Som z toho hotovy mam ist kupit postinor ?. BTW : ja mam 16 ona 15. Prosim surne

hanaaaa

Ako ludia neskutocne otazky tu davate ..ja neviem co ste ozaj tak sprosti alebo si robite srandu..toto by sa neopytalo ani 5 rocne decko co si napisal ty......Jak moze byt tehotna ked nema byt z coho ??presne ako napisal ten predomnou ..ty mas ais pocit ze tvoje spermie su niaki supermani alebo co ze doletia az do maternice =)to by bralo vela zien keby take spermie existovali a vsetky by ostali tehotne na prvy sup........

Tymmi

LIECEBNA Kremnica .... a BTW mas pocit ze ten sekretik co ti vytiekol z panacika nejak skace alebo pobehuje ????? myslis ze keby jej ho das prstom do posvy tak sa zazrakom dostane do maternice ...kludne spaavaj