vztah kde ste milovani ale nelubite:(....???

hora

kazda baba si mysli ze chlapi myslia iba na sex, ale niktora neprizna ze to je aj opacne... tym chcem povedat ze aj zeny dokazu mat priatela a zaroven milenca ktoreho mozno lubia alebo nie a su s nim iba koli sexu. to je moja skusenost ;-)

suci

slaninnka a ako to prebiehalo potom?Povedala si mu to rozisli ste sa a konec?Neboli ste viac v ziadnom kontakte a nezaujimalo ta to ako to vnima???....ja som mu to uz povedala.Pocas vztahu sme sa o tom parkrat rozpravali ale vzdy som sa nejak snazila no uz som nevydrzala:( ale nemyslim ze teraz je to lepsie.On sa trapi lebo ma nema a ja ze ho vidim ako sa trapi....a vtedy bol aspon on stastny tak neviem ci som spravila dobre...:(

Slaninnka

ja som to zazila...a je to strasne,no neviem zaklad je asi byt si 100% isty ze toho druhehu nelubis a povedat mu to,predsa si zasluzi vediet to,aj k ed je to tazke povedat mu take nieco,ja som to prezila a najhorsie je to sklamanie v ociach...dlho som nemala odvahu priznat sa mu s tym,ale potom to nejak prislo a prebolelo to a ja prichadzam na chut samote...chce to odvahu,drzim palce...

vcielka511

Nie to nemá význam, to je trápenie. človeka už nič nemotivuje, nerozvíja sa vo vzťahu skôr ho to ubíja.
Skončiť aj keď to potom môže byť tvrdé.

katty19

...byť sebecký alebo to skoncovať??? správne je človeka informovať o svojich zámeroch a potom sa vzájomne dohodnúť, či pristúpite aj na taký vzťah