Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chronicky upchaty nos

vecernica

aj ja som stale bola rok az dva na kvapkach,vyskusala som vsetky od vibrocilu po nasivin, a sanorin analergin,,ani spat som bez nich nemohla.Raz som si ich zabudla na tyzden v inom byte,,a od vtedy sa to zlepsuje ked som ich prestala uplne brat,,a to este aj usetrim a je mi o moc lepise, Jolavs88 ma pravdu a ja ju z vlastnej skusenosti mozem potvrdit.Nebrat nic a mesiac dva maximalne vydrzat,,ono to fakt prejde same!! a to som neveriaci tomas:)

ab

s tym mam problém aj ja, bud mam upchatú jednu nosnu dierku alebo druhu, kedysi som použivala kvapky do nosa, ale vždy mi vadilo, ked som ich citila v hrdle. občas si davam do nosa spray s morskou soľou je to nedráždive a trošku to prevlhčí sliznicu

jolavs88

upchaty nos je vysledok kvapiek tvoj nos je uz ako narkoman bez kvapiek nevie zit... ale mozu to byt polipy to sa riesi operacne.. dalej skus si 2 tyzdne kvapkat len do 1 dierky potom po 2 tyzdnoch do 2 dierky zabera to.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chronicky upchaty nos - Fórum - ZDRAVIE.sk