Mám alebo nemam anorexiu? SURNE..

Príspevok v téme: Mám alebo nemam anorexiu? SURNE..
michala

TAKSE;presne od 3septembra..som zacala chudnut ...preco? preto lebo som isla na strednu...tam som spoznala chalana cislo 1 ..zalubila som sa ...cela som sa mu pacit...tak som schudla...nakoniec somo zistila ze ma frajerku....tak nic...dalej som chudla nenavidela som wtedy cely svet ...ale spoznala som chalana cislo 2...on sa zalubil do mna a ja donho....ale problem bol w tom ,ze sme si obydvaja mysleli ze ten druhi nema absolutne zaujem...teras sme dobry kamarati...dalej som chudla...nenawidela som uz uplne wsetkych...cela som byt este chudsia a este a este...teras som ale spoaznala chalana cislo 3...ten sa konecne wyjadril..lubi ma a ja jeho ale nemozem jest,,,od 3 septembra som schudla 15 kilo...na konci prazdnin som mala 80kg....teras mam vysku 169 a 65kg...bojim sa jedla a ked nieco zjem mam chut to dat won,,,a uz sa to aj stalo. welakrat...som bulimicka?...jedlo ma ovlada,,niekedy zjem iba jablko a asi 4 litre vody w skole mi uz 5 ludi powedlalo ze si mysli ze mam anorexiu...doma ma posielaju za psychologom a brat si mysli ze mi sibe...som anorekticka????

enoe

ale ja ani neviem ci mam anorexiu, lebo ja nikddy nerobim to, ze som hladna a naschval sa nenajem len aby som nepribrala, ja sa vzdy najem ked som hladna

zazie2112

Miska schudla si prilis vela za kratky cas, ni je to normaln,si na najlepsej ceste k velkym problemom,rychlo vyhladaj odbornu pomoc, kym nie je neskoro.Keby mne niekto v tvojom veku pomohol usetrila by som si 7 rokov trapenia a depresii, ktore som mala kvoli bulimii. Baby, ktore ti tu pisu, ze mas nadvahu su asi dost nestastne a chcu ta zranit, nevsimaj si to, tvoja vaha je uplne O.K., mam kamosku, ktora je tak isto vysoka aj tolko vazi a ma krasnu postavu!Mozno mas aj tazsie kosti a pevnejsiu stavbu, ale som si ista, ze vyzeras dobre.Zdover sa niekomu blizkemu a popros ho o pomoc, este si len na zaciatku, ver mi usetris si vela bolesti.

:p

paneboze,ja neviem ci si vsetci uvedomujete o co tu ide,vobec nezalezi natom kokko baba meria a kolko vazi,a uz vobec sa neoplati chudnut koli chalanovi lebo aj tak drviva vacsina z nich su debili a ked vas niekto bude lubit tak nie preto ze mate 40kg alebo 65..zazila som svoje,poznam depky a aj to kedvam polroka nechodia kramy,som rada ze teraz sa nic z toho mna netyka aj ked nasledky to samozrejme zanecha este na dlhe roky niekedy navzdy..baby ked uz chudnete tak preto aby vas to tesilo a bavilo,sport a cerealne stravovanie ale nie zhodit 15 kg za 2 mesiace vracanim alebo niecim podobnym..urcite by holky ako miska a enoe mali vyhladat nejaku pomoc..casto sa nenachadza v rodicoch ale odbornici tu su aj aj vasi kamarati a hlavne vysamemusite byt silne a kaslat nato...

enoe

a michala, podla mna nemas anorexiu,kludne schudni, len keby si mala nejake velm ipsychoicke stresy z toho jedla, tak sa mozes ist poradit, rob ako citis, ked citis, ze potrebujes pomoc, tak ju vyhladaj.

enoe

vzdy sa tak nahnevam na nasich, ked nieco povedia, lebo vidim ze mi vobec nerozumeju a hrozne ma to rozculuje, ze mi tak nerozumeju a potom sa hadame, nechapem ako mozu byt taky nechapavi

enoe

no neviem, kazdopaddne neznasam, ze nasi ma uplne ignoruju, jedine co mi mama dokaze povedat je, ze mam byt pozitivna, ze nie som vazne chora, ale to ze mam psychicke problemy si vobec nevsimaju, teda povedia ze vsimaju, ale nevsimaju ignoruju to, nenavidim ked nieco take povie, a ublizi mmi uplne, nejaku jej mudrost, co je pritom uplne odveci. Ale ja sa z toho sama neviem dostat, potrebujem pomoc, ale ked je to vsetkym jedno

enoe

ja mam 168 cm a vazim 47 kg, a bojim sa jedla hrozne moc, to mam anorexiu? mam depresie, mohol by to byt nasledok nich ze som taka chuda, ale je to anorexia? nena vidim ked niekto hovori o jedle a ked aj trochu priberiem, tak dostanem strach, ze budem zase tucna a hoci priberiem mozno kg , tak mam z toho strach. to je anorexia? nemoze to by len z depresie, lebo keby som bola v klude, tak hadam aj priberiem

rockerka

Vyzera to tak ze anorexia to zatial neni. V kazdom pripade by si za tym psychologom mala ist. Uvedom si, ze tym ze prestanes jest nic nevyriesisi, akurat dostanes zaludocne vredy. Podstata zdraveho schudnutia neveduceho ku anorexii je vyvazena strava a pohyb. Mala by si jest 5-6-krat denne, ovocie, zeleninu, chude maso, ryby, mliecne vyrobky,celozrnne vyrobky... to tvoje telo potrebuje...tak papa