Mám alebo nemam anorexiu? SURNE..

Príspevok v téme: Mám alebo nemam anorexiu? SURNE..
michala

TAKSE;presne od 3septembra..som zacala chudnut ...preco? preto lebo som isla na strednu...tam som spoznala chalana cislo 1 ..zalubila som sa ...cela som sa mu pacit...tak som schudla...nakoniec somo zistila ze ma frajerku....tak nic...dalej som chudla nenavidela som wtedy cely svet ...ale spoznala som chalana cislo 2...on sa zalubil do mna a ja donho....ale problem bol w tom ,ze sme si obydvaja mysleli ze ten druhi nema absolutne zaujem...teras sme dobry kamarati...dalej som chudla...nenawidela som uz uplne wsetkych...cela som byt este chudsia a este a este...teras som ale spoaznala chalana cislo 3...ten sa konecne wyjadril..lubi ma a ja jeho ale nemozem jest,,,od 3 septembra som schudla 15 kilo...na konci prazdnin som mala 80kg....teras mam vysku 169 a 65kg...bojim sa jedla a ked nieco zjem mam chut to dat won,,,a uz sa to aj stalo. welakrat...som bulimicka?...jedlo ma ovlada,,niekedy zjem iba jablko a asi 4 litre vody w skole mi uz 5 ludi powedlalo ze si mysli ze mam anorexiu...doma ma posielaju za psychologom a brat si mysli ze mi sibe...som anorekticka????

barbarka15

Myslim, ze tvoja vaha je na tvoju vysku este dost vysoka, nepovedala by som na teba, ze mas problemy s jedlom.

Andrej :)

Ano máš anorexiu. Alebo bulímiu, podľa toho či vraciaš, alebo neješ vôbec nič. To treba riešiť. Je to vážne. Máme tu fórum aj anorexia a bulímia. Tam by si sa mala zastaviť. A budem rád keď mi napíšeš maila presne o svoom probléme. Určite odpíšem. sydneycan@atlas.sk Alebo by sme sa mohli stretnúť.... To je jedno. Proste sa zastav tam. Tak toho nájdeš vela a napíš maila :) Pa

:)

klídek baby, každy nech vazí kolko chce a stravuje sa ako chce. Je to jeho telo a jeho zdravie. Mna by ale 65 zabilo..čo sa nepaci mne, môze sa páčit iným. je sloboda slova, tak ju nebudem predsa klamať, aká je uzasne stíhla a má anorexiu...ale môze sa k nej dopracovať, začala dobre. Ale môze to aj stopnut a dalej chudnut zdravo. výber je na nej. a BMI je dobrá hlupost

miska

radim vypocitat si BMI a zaistis ze mas normalnu vahu. kocky ktore ti tu tvrdia ze mas nadvahu su asi dost mimo... ja mam bulimiu uz 7 rokov a lutujem to ako nic na svete ze som s tym vobec zacala. nezacinaj s tym lebo sa zabijes. a vy baby sa ukludnite lebo toto sa tu uz podoba na pro ana fora. nebudte povrchne, toto mozu fajt pisat nejake -násťky...

zuzca26

myslela soom tym to ze zoee isla uzasnou cestou na to, ako keby hovorila cloveku co sa dorezal ze ved nekrvacas po celom tele, tak co sa stazujes...mohli by sme byt viac citlivi a empaticki:(

:)

no nehnevaj sa zuzca26, neviem kolko vazis a merias Ty, ale kedze meriam 170, tých 65 kg si na sebe nejako neviem predstaviť..pre mna by to bola celkom slušna nadváha. Vdaka ti môj metabolizmus:))

zuzca26

nesibe ti, ale prvy priznak anorexie je u teba zjavny- strach z jedla a priberania, ano mas anorexiu:( schudla si extremne rychlo, mas este menzes?