anketa pre TEBA:)

Príspevok v téme: anketa pre TEBA:)
niekto

rada by som vedela niekolko odpovedi od vas (nas) anorekticiek/bulimiciek, mozno aj preto aby som vedela chapat viac ine dievcata s PPP alebo mozno aj seba a pre porovnanie, ci sa bojime toho isteho vsetky z liecby alebo ako to vlastne je:)

1. coho sa najviac bojis keby si sa odhodlala ist liecit?
2. co si myslis co sa zmeni ked nebudes mat PPP?
3. myslis si ze bez PPP budes stastnejsia? alebo prave naopak?
4. ake mas pocity/myslienky ked ti niekto z okolia povie: "vyzeras dobre"

misha

evcca, čo sa deje? Len to, že som dúfala... že som dúfala v uzdravenie. Bolo to len chvíľkové vzplanutie...

misha

nasrata nula,
ja nakoniec nikam nepôjdem, nemá to u mňa cenu, viem, že sa nikdy neuzdravím, cítim hroznú beznádej....
evcca,
prepáč, nevedela som, našla som v starom mobile jedno číslo a nebola som si istá, či si to ty. Odpisovať už nemusíš, je to ok.

evcca

nechodim na pro ana stranky, je to sprostost ako moje niekdajsie vystrizky zo zahranicnych casopisov, napis vahu a vysku,viacere sme to uz sem pisali,vies a tie stranky ta viac stiahnu dole a budes plna smutku za tym, co je nerealne.

nasratá nula

evcca,mam 18.no,nieze by som bola tucna,ale chuda nie som.taky stred.ale chcela by som byt chudsia.viem,ze vtedy bola tiaz ana,ale myslela som to tak,ze sa o tom nehovorilo."materialy" neboli take dostupne,ako teraz.chodite na pro-ana stranky?