Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Spolužiaci ma neznášajú - poraďte

Príspevok v téme: Spolužiaci ma neznášajú - poraďte
nechcena

Ked som nastupila do novej skoly ktora sa otvorila uplne prvykrat tesila som sa ze zapadnem pretoze tam boli vsetci novy. Vyhliadla som si jedno dievca zdalo sa mi sympaticke no videla som ze uz ma kamosku z minulej skoly.Tak som to vypustila z hlavy.No potom som zistila ze bude chodit do mojej triedy.Mala som aj trochu radost ze sa mozno spozname blizsie.Aj sa stalo.Zacali sme si viac rozmuiet ako s nasimi susedmi v lavici a tak sme poziadali nasich susedov ci si nemozme sadnut k sebe.A stalo sa.Bolo to SUPER!!!Neviem to ani popisat myslela som si ze uz lepsie ani nemoze byt.Rozumela som si s nou ako z nikym inym.Neviem to popisat ale mala som pocit ako by sme boli sestry...Lenze zacala som chyba tyzden potom 2. tyzden... chodila som k nej po zosity a zdala sa mi uz ina...A tusila som spravne...Ked som nastupila tak som dostala nemile prekvapenie...Ked som vosla do triedy tak sa na mna vsetci divne pozerali.Akoby som niekoho zabila.Neprivytal ma v triede nikto.Moja najlepsia kamoska sa vratila k starej a poohovarala ma ako odusu.Bolo to nieco strasne ten pocit vsetci vedeli moje sukromne veci a ja som sa to dozvedala postupne od mojej susedky ktora niekedy pri mne sedavala.Sme uz spolu kamosky.Ale nie take ako som bola s tou prvou.No ja jej do smrti nezabudnem co mi spravila...Narozpravala o mne celej triede vlelmi skarede veci a vsetci jej to uvrili pretoze je dominantny typ.Nechapem preco to spravila a ani sa to nedozviem...Pytala som sa jej ale ona powedala ze to mam nechat tak...a neriesit...jej sa to povie lenze jej zasluhou ma teraz cela trieda neznasa pretoze si mysli ze som uz bola na psychoske a ze mam anorexiu.Pritom mam problemy so zaludkom - reflux.a koli tomu tolko chybam.Nik sa somnou nebavi co je nas tam cez dvadsat 1 baba sa so mnou bavi.Nasa trieda nieje jeden kolektiv ale 2 kolektivi.1. je ona a vseci a ten 2. ja a moja posledna kamoska.prossiiim radte co mam robit vsetci radia ze si to nemam vsimat..ale to sa neda...odsudzuju ma za to cim niesom a co som neurobila...neveria mi....PORADTE!!!!dakujem...

Martin 10001

Jeb na to sory ze tak vulgarne ale ja to poznam tiez mno ked u vas bab je to tachsie ako u nas chalanov ale tiez to poznam nikomu som nic neurobil a furt som za kokotal ale tak ti poviem nasiel som si tam oblubeny predmet a neriesim nevsymam si ich a navise moj znamy ( rodinny) mi povedal toto : nikdy som nemal kamosov a aspon o to si viac vazim viac seba a je to tak a zvlast u podaktorych jebnutych slovakov iba ohovarat vedia a nic ine najlepsie je najprv spoznat sam seba a vazit si sam seba a jebat na sprostych ludi a ospravedlnujem sa ti ete raz za vulgarizmy ale ja som uz raz taky maj sa a vela trpezlivosti s jebnutymi ludmi v skole cawes

pentium

nerob si z toho nic,ked si z toho budes lamat hlavu tak budes mat tak akurat psyxicke problemy,vsetko sa casom vyriesi ak si ix nebudes vsimat tak ta prestanu ohovarat

adi52

ani ja som nebola nikdy extra oblubena, na zs to bolo priserne, teraz som prvacka na strednej je to trosku lepsie ale nic extra, ale treba bojovat a nech vidia ze ty si silna a bud usmiata stale a mila a k tej kamaratke sa spravaj praveze milo a uvidis ze ju to bude mrziet a ostatni uvidia ze to ona je zla a nie ty.

janka17

AHOJTE. JA MAM TIEZ PODOBNY PROBLEM. CHODIM DO 2.ROCNIKA NA STREDNU A STALE SI SO MNA ROBIA SRANDU, UTAHUJU SI..MAM POCIT ZE UZ TO TAM NEVYDRZIM:-( VZDY PRI VSETKOM CO SA TAM DEJE SOM JA OBJEKTOM VYSMECHU!!:-( LEBO VIDIA ZE MA TO TRAPI A NEVIEM SA UBRANIT..ALE JA ZA TO NEMOZEM..UZ SOM SA TAKA NARODILA..KAZDY DEN KED IDEM DO SKOLY TAK SA TRAPIM ZE CO TAM ZASE BUDE..KAMOSKY TAM MAM ALE TO SU LEN TAKE "KAMOSKY" ABY SA NEPOVEDALO...INAK AJ TIE SU FALOSNE. PROSIIM CO MAM ROBIT?? UKLUDNITE MA..:-( JA SOM AJ ROZMYSLALA TIEZ NAD TYM, ZE PO SKOLE POJDEM NIEKDE DO ZAHRANICIA A ZE UZ ICH NIKDY V ZIVOTE NEUVIDIM..ZE MI BUDE DOBRE..:-( LEN KED JA SI UROBIM NEJAKU PREDSTAVU ZE AKO BUDE DOBRE ATD ALE CO KED SA TAM VOBEC ANI NEDOSTANEM?? DNES JE LAHKE SA DOSTAT NIEKDE DO ZAHRANICIA ALE NO S MOJOU POVAHOU..TAK TO FAKT NEVIEM..:-((

smejka

no triedna ... ta tema ja najhorsia.., ja mam pred svojou panicky strach.., asi niakeho cloveka sa nebojim tak ako jej ... mam z nej nocne mory , nemozem spat.. niekedy uz neviem co s tym..

nechcena

ja som siedmacka ale mala som byt osmacka...a som rada ze mi pisete svoje problemy ake ste mali aspon vidim aky su ludia

rysavcek

no ja nevem dost ma to trapilo ze som tam kde som ako prve som vymenila okuliare za sosovky,,,,vsetci hovoria ze som nenormalne opeknela...ze som sa zmenila...proste povedz si ze DOST a snaz sa to zmenit..v triede bud privetiva....usiamta aj to ked ti niekto nieco povie reaguj ma to so vtipom

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Spolužiaci ma neznášajú - poraďte - Fórum - ZDRAVIE.sk